Günlük hayatta kullanmak için önerdiğiniz mobil uygulamalar nelerdir?

İşletim sistemi
Android

aquiet

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Günlük hayatta kullandığınız uygulama önerileriniz var mı? Telefonuma yüklemek için soruyorum ve WhatsApp, Instagram vs. gibi uygulamalar dışı öneri istiyorum çünkü bunları zaten kullanıyorum. Şimdiden teşekkürler, iyi sosyaller!

Innertune - YouTube ve YouTube Music kitaplığını kullanarak ücretsiz müzik dinlemenizi sağlıyor ayrıca müzikleri indirerek çevrimdışı olarak da dinleyebilirsiniz.

Libretube - Reklamsız YouTube deneyimi sağlıyor tasarım olarak material 3 kullandığı için arayüzü gayet güzel bu uygulamada da çevrimdışı video izleyebilirsiniz.

Fossify uygulamaları - bir telefonda olması gereken temel uygulamalarının (ör. Kişiler, mesajlar, arama, galeri, ses kaydedici) daha iyi versiyonları.

Bu uygulamaların hepsini F-Droid'den indirebilirsiniz.

Tureng sözlük, Snaptube, cimri, VPN ve revanced extended. (GitHub projesi olan, reklamları engelleyip, videodaki sponsorları ve gereksiz konuları bloklayabilen yazılım.)

Revanced ne kadar güvenilir? Eskiden çok kullanıyordum bir ara bütün Instagram hesaplarım eşzamanlı çalınınca kullanmayı bırakmıştım alakası var mı bilmiyorum.

Revanced ne kadar güvenilir? Eskiden çok kullanıyordum bir ara bütün Instagram hesaplarım eşzamanlı çalınınca kullanmayı bırakmıştım alakası var mı bilmiyorum.

Revanced hazır bir uygulama değildir YouTube'u modlayan bir araçtır ve bu işlemi siz kendiniz yapıyorsunuz. Güvenlik konusunda ise nereden indirdiğinize bağlı eğer resmi GitHub sayfasından indirmediyseniz hesap çalma olayları şaşırılacak bir durum değildir.

Revanced hazır bir uygulama değildir YouTube'u modlayan bir araçtır ve bu işlemi siz kendiniz yapıyorsunuz. Güvenlik konusunda ise nereden indirdiğinize bağlı eğer resmi GitHub sayfasından indirmediyseniz hesap çalma olayları şaşırılacak bir durum değildir.

Gayet hazır bir uygulama sonradan modlama göremedim ben. Kendi sitesinden indirmiştim sağdan soldan değil.

2 veya 3 senedir kullanıyorum, Github üzerinden indirmiştim yazılımı. Hiç sorun yaşamadım.

Merhaba. Günlük hayatta kullandığınız uygulama önerileriniz var mı? Telefonuma yüklemek için soruyorum ve WhatsApp, Instagram vs. gibi uygulamalar dışı öneri istiyorum çünkü bunları zaten kullanıyorum. Şimdiden teşekkürler, iyi sosyaller!

Wamr kullanabilirsiniz hocam silinen mesajları kaydeden bir uygulama silinsede sizin uygulamanıza kaydoluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı