Günlük işler için laptop önerisi

cuhela

Decapat
Arkadaşlar büyük bir sıkıntı oldu içime çözemedim bu işi. Onu alacağına üzerine şu kadar koyup bunu alırsın, bunu alacağına üzerine o kadar koyup ötekini alırsın diye diye 7000 liraya kadar çektim bütçeyi. Ama bu kadar harcamak da istemiyorum esasen.

17.3"lik gündelik işlere yetebilecek bir bilgisayar, browserda 5-10 sekme açınca kasma gecikme yapmayacak, SSD'si olacak falan. Ucuz olacak.

Ya da 6000 civarı 16GB RAM'li 1050 ya da 1050TI'lı bir laptop olacak yine tercihim 17.3" ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
1050TI olmayacaksa 17.3 olsun, 1050TI olacaksa 15.6 da düşünebilirim. Pek oyuncu kimliğim kalmadı, ara ara dota 2 oynarsam oynarım. Onun dışında ekran ebatı biraz daha cazip geliyor filmler diziler vs. 16GB ramli 1050 kartlı bir sistem ne kadar iş görür bu devirde onu da bilemiyorum gerçi.

GTX 1050li laptoplar fazlasıyla bekleneni karşılıyor güncel oyunlarda bu fiyata 1050ti li laptopta bulmak zor ancak isterseniz kesenin ağzını biraz daha açıp 1060li bir şey alabilirsiniz.

Açıkcası bana da daha uygun bi laptop yok gibi geldi. Fakat gel gör ki hakkında en ufak bir bilgi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ucuz laptop fazla bir beklentiniz olmasın fiyatlar uçuyor bundan yıllar önce filan siteden bir üye dolar 1.7 olundu alınmaz diyordu şimdi ne der/düşünür acaba?:ROFL::LOL:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı