Günlük işler için MacBook tavsiyesi

Yok oyun oynamayı düşünmüyorum günlük işlerimde beni götürsün donma yaratmasın yeterli.

Anladım herhangi bir sorun çıkmayacaksa alabilirim daha ucuza geliyor ne de olsa.

PT Apple'ın resmi iş ortağıdır kendim 2 Mac 1 iPad almış biri olarak sorun yaşamdım. Öğrenci belgesi ile satış yapıyorlar sadece.

Pt Apple'ın resmi iş ortağıdır kendim 2 Mac 1 iPad almış biri olarak sorun yaşamdım. Öğrenci belgesi ile satış yapıyorlar sadece.

Öyle mi bunu bilmiyordum bilgilendirme için teşekkür ederim. MacBook Air M.2 almayı düşünüyorum videolarını araştırdım inceledim çok beğendim ama bildiğiniz herhangi bir sorunu var mı MacBook Air m1'in SSD yazma hızı daha yüksekmiş diye duydum M.2'ye göre ama varsa bildiğiniz bir şey beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Öyle mi bunu bilmiyordum bilgilendirme için teşekkür ederim. MacBook Air M.2 almayı düşünüyorum videolarını araştırdım inceledim çok beğendim ama bildiğiniz herhangi bir sorunu var mı MacBook Air m1'in SSD yazma hızı daha yüksekmiş diye duydum M.2'ye göre ama varsa bildiğiniz bir şey beni bilgilendirirseniz sevinirim.

256 GB Baz modeli için SSD hızı M1 de daha hızlı çünkü 256 GB M1 de 128 GB iki tane NAND bellek bulunurken M.2'de bir tane 256 GB bellek var. Hızı daha düşük ama bu günlük kullanımda çok büyük fark yaratacak bir şey değil. Eğer 512 alırsanız hızı eski nesille aynı olur çünkü 256 GB iki tane NAND kullanılır. Benim için çok da önemli değil açıkçası. M.2'de boya atmasından şikayet eden insanlar gördüm özellikle en güzel renk olan mavi renginde çok şikayet vardı o yüzden gri veya yıldız ışığı almanı tavsiye ederim. Onun dışında çok üst düzey bir cihaz alıyorsun kullanıcı deneyimi olarak gayet memnun edecektir.

Benim şahsi görüşüm zorunlu olmadıkça Windows kullanmamak.

256 GB baz modeli için SSD hızı M1 de daha hızlı çünkü 256 GB M1 de 128 GB iki tane NAND bellek bulunurken M.2'de bir tane 256 GB bellek var. Hızı daha düşük ama bu günlük kullanımda çok büyük fark yaratacak bir şey değil. Eğer 512 alırsanız hızı eski nesille aynı olur çünkü 256 GB iki tane NAND kullanılır. Benim için çok da önemli değil açıkçası. M.2'de boya atmasından şikayet eden insanlar gördüm özellikle en güzel renk olan mavi renginde çok şikayet vardı o yüzden gri veya yıldız ışığı almanı tavsiye ederim. Onun dışında çok üst düzey bir cihaz alıyorsun kullanıcı deneyimi olarak gayet memnun edecektir.

Benim şahsi görüşüm zorunlu olmadıkça Windows kullanmamak.

Anladım teşekkür ederim. Evet 512 GB bellek almayı düşünüyorum bende o yüzden o kadar problem olmadığını söylemiş insanlar 256 GB alsam da ama 512 olarak değerlendireceğim bunu. Renk konusuna gelecek olursak mavi renk almayı düşünüyorum bende gerçekten bunu duyduğuma üzüldüm bilmiyorum şu an gri rengine mi dönsem kararsız kaldım kendiliğinden oluşan bir şey mi bu onu da bilmiyorum ama umarım böyle bir sorunla karşı karşıya kalmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı