Günlük kaç kalori ve protein almalıyım?

405668

Hectopat
Makaleler
4
Boyum 170, kilom 54. Kilo almak istiyorum. 62-64 arası hedefim. Haftada 4 idman yapıyorum. Ortalama 700 kalori yakıyorum idmanda.
Proteini ise doğal yoldan alacağım. Supplement kullanmayı düşünüyorum.

FitYemek'e göre günlük kalori ihtiyacınız 2700, protein ihtiyacınız 100 gram.

Supplement ihtiyacınız için bütçe gerekli.

Makrolar ise:

Karbonhidrat: 472,
Protein: 100,
Yağ: 47.

FitYemek'e göre günlük kalori ihtiyacınız 2700, protein ihtiyacınız 100 gram.

Supplement ihtiyacınız için bütçe gerekli.

Makrolar ise:

Karbonhidrat: 472,
Protein: 100,
Yağ: 47.
Günlük 100gr proteini zor buluruz gibi. Geçen yulaf+fıstık ezmesi+muz+ süt ile içecek yaptım 107gr protein için 75TL para ödedim. Proteine erişmek pahalı.

Hocam karbonhidrat ve protein aban aynı zamanda ağırlık antrenmanı yap kardiyo az yap çünkü kilo almak istiyorsun supplement içinse sadece creatin i tavsiye ederim bir de yaşın kaç?
Kas yapmak zor bir şey değil bunu asla unutma tabii hastalığın vs yok ise.

www.youtube.com/watch?v=jUHXSN4CIp0&t=0s

Eklediğim videodakine benzer bir program uygulayabilirsiniz.Biraz altına inerek kendinize göre olan sistemi oluşturursunuz zaten videoda detaylı anlatılıyor.
Hocam amacım fitnessi üst seviye yapmak değil. Sadece biraz güçlenmek atletikliğimi kaybetmemek. Futbolda devam ederken güçlenmek için yapıyorum.

Hocam karbonhidrat ve protein aban aynı zamanda ağırlık antrenmanı yap kardiyo az yap çünkü kilo almak istiyorsun supplement içinse sadece creatin i tavsiye ederim bir de yaşın kaç?
Kas yapmak zor bir şey değil bunu asla unutma tabii hastalığın vs yok ise.
Yaşım 16. Amacım tam olarak kas yapmak değil.

Günlük 100gr proteini zor buluruz gibi. Geçen yulaf+fıstık ezmesi+muz+ süt ile içecek yaptım 107gr protein için 75TL para ödedim. Proteine erişmek pahalı.

Bakliyat, brokoli vs kuruyemiş daha uygundur et ve balığa göre.

Hocam amacım fitnessi üst seviye yapmak değil. Sadece biraz güçlenmek atletikliğimi kaybetmemek. Futbolda devam ederken güçlenmek için yapıyorum.

Yaşım 16. amacım tam olarak kas yapmak değil.

Amaç ne? Ona göre yardımcı olalım (aktif kas yapıyorum)

Yaşım 16. amacım tam olarak kas yapmak değil.

O zaman bacak ve karın kasına ağırlık vermelisin diğer bölgelere az öncelik ver 2 gun bacak 2 gun Core 2 günde kol omuz göğüs sırt çalışırsın.

Omuzum genişlesin üst gövdem aşırı zayıf vücudum otursun diye yapıyorum. Aktif bacak da çalışıyorum ama dediğim gibi atletikliği kaybetmeden güçlenmek.

O zaman bacak ve karın kasına ağırlık vermelisin diğer bölgelere az öncelik ver 2 gun bacak 2 gun Core 2 günde kol omuz göğüs sırt çalışırsın.

Futbolda ne aşamadasın nerede oynuyorsun gelecek için planların ne?

Yeni konular

Geri
Yukarı