Günlük kullanım için 30.000 TL telefon önerisi

Makaleler
8
Yer
İstanbul
Selam, kullanım amacı daha çok gündelik için olacak haliyle panel ve pil ömrü benim için önemli bir kıstas. Bütçem 30.000 TL, uzun zamandır Anroid kullandığım için IOS'a geçme isteğim de var fakat az çok tahmin ediyorum ki sıfır tercih olarak Samsung daha ağır basacaktır. Hem sıfır, hem ikinci el açısından önerebilirseniz sevinirim.

Selam, kullanım amacı daha çok gündelik için olacak haliyle panel ve pil ömrü benim için önemli bir kıstas. Bütçem 30.000 TL, uzun zamandır Anroid kullandığım için IOS'a geçme isteğim de var fakat az çok tahmin ediyorum ki sıfır tercih olarak Samsung daha ağır basacaktır. Hem sıfır, hem ikinci el açısından önerebilirseniz sevinirim.

Hocam günlük kullanım için 30.000 TL ayırmak biraz garip geldi açıkçası. Fakat gerekiyorsa S23-S22 gibi bir telefona bakabilirsiniz.

Hocam günlük kullanım için 30.000 TL ayırmak biraz garip geldi açıkçası. Fakat gerekiyorsa S23-S22 gibi bir telefona bakabilirsiniz.
Uzun ömürlü olmasını tercih ederim, yine daha düşük bütçe ayırmam mümkün tabii.
S23 çok daha mantıklı bütçesindeki İOS cihazlara göre.
Sıfır olarak bunu az çok tahmin ettim zaten, ikinci el olarak IOS tarafında ne düşebilir bu civarlara? Veya ikinci elde de mi tercih edilmez?

Sıfır olarak bunu az çok tahmin ettim zaten, ikinci el olarak iOS tarafında ne düşebilir bu civarlara? Veya ikinci elde de mi tercih edilmez?

S23 dengi iPhone 14 yurt içi cihazlar ikinci elde 35K'den başlıyor. İlla iOS istiyorsanız bakılabilir ama bence sıfır S23 daha mantıklı. Samsung sitesinden saat hediyesi ile alabilirsiniz.

@ruzgaew @KİNGSEMİH

Yeni konular

Geri
Yukarı