Günlük kullanım için klavye önerisi

Bütçe
400

Furkannozzturk3

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yeni bir klavye almayı düşünüyorum. Ses ile ilgili bir sorunum yok. Şu an James Donkey 610 modelinin "Red Switch" versiyonunu kullanıyorum. Lakin gün içerisinde çok fazla yazı yazdığım için elimi yormaya başladığını düşünüyorum. Bu noktada tercihimi "membran" olarak mı yoksa "mekanik" olarak mı yapmam gerektiği konusunda şüphelerim var. Önerilerinizi klavye, model ve mekanik / membran ayrımı ile yapabilirseniz çok sevinirim. Siz ne önerirsiniz?

Bütçe olarak ise maksimum 400TL bir bütçe ayırdım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Yeni bir klavye almayı düşünüyorum. Ses ile ilgili bir sorunum yok. Şu an James Donkey 610 modelinin "Red Switch" versiyonunu kullanıyorum. Lakin gün içerisinde çok fazla yazı yazdığım için elimi yormaya başladığını düşünüyorum. Bu noktada tercihimi "membran" olarak mı yoksa "mekanik" olarak mı yapmam gerektiği konusunda şüphelerim var. Önerilerinizi klavye, model ve mekanik / membran ayrımı ile yapabilirseniz çok sevinirim. Siz ne önerirsiniz?

Bütçe olarak ise maksimum 400TL bir bütçe ayırdım. Teşekkürler.

Çok yazı yazıyorsanız mekanik klavye rahatsız edebilir günlük kullanımda, Şöyle bir klavye tercih edebilirsiniz. Renkleri çoğu mekanik klavyeden daha güzel hem de sessiz.

Yazı yazmak için şöyle düşük profilli klavye alırdım ben olsam. Çünkü laptop kullanırken yazma hızım çok daha fazlaydı şu an kullandığım mekanik klavyeye göre. Ayrıca elim de yorulmuyordu laptop klavyesinde:

Çok yazı yazıyorsanız mekanik klavye rahatsız edebilir günlük kullanımda, Şöyle bir klavye tercih edebilirsiniz. Renkleri çoğu mekanik klavyeden daha güzel hem de sessiz.

Klavye sorunlu. Tuş basmama ve sertleşme sorunu var, ayrıca 400 TL'ye membrane klavye alınmaz. Yazı için Low Profile klavye öneririm. Klavye önerim de MSI GK30 veya Cougar Vantar'dır.

Klavye sorunlu. Tuş basmama ve sertleşme sorunu var, ayrıca 400 TL'ye membrane klavye alınmaz. Yazı için Low profile klavye öneririm. Klavye önerim de MSI GK30 veya Cougar Vantar'dır.

Bugüne kadar bir sorununu duymadım kullanan her arkadaşım da memnun bende kullandım gayet güzel bir klavye membran deyip geçmeyin hissi çoğu mekanikten güzel.

Bugüne kadar bir sorununu duymadım kullanan her arkadaşım da memnun bende kullandım gayet güzel bir klavye membran deyip geçmeyin hissi çoğu mekanikten güzel.

Biraz araştırın, bol bol sorunu var. Siz şanslıymışsınız demek ki, sorun yaşamamışsınız. Ancak bu sorunlu olduğu gerçeğini değiştirmez. Ayrıca membrane bir klavyeye 400 TL vermek cidden çok saçma.

Biraz araştırın, bol bol sorunu var. Siz şanslıymışsınız demek ki, sorun yaşamamışsınız. Ancak bu sorunlu olduğu gerçeğini değiştirmez. Ayrıca membrane bir klavyeye 400 TL vermek cidden çok saçma.

Ben ilk bu klavyeyi görüp biraz araştırmıştım. Özellikleri çok güzel olsa da son üretimlerde dediğiniz sorunlar çok yaşanıyormuş. Teknoloji biraz şans işi olsa da, bu üründe son zamanlarda alanlar temazsızlık vb. sorunları sıkça yaşamış. Ayrıca ürünün fiyatı şu an Amazon'da 275TL.

Cougar Vantar'ı inceledim. Gayet şık ve hoş duruyor. Aydınlatması biraz zayıf sanırım ama onu da çok önemsemiyorum zaten klavyeye bakmadan yazdığım için :) önerileriniz için teşekkürler. Başka öneri gelirse onları da değerlendireceğim.

Geri
Yukarı