Günlük Kullanım için PC Toplama

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de HD Graphics ile oynuyorum. 1080P de akıcı olmuyor. Bu testlere bakıp oynanıyor demek yanlış. Oynarken çok fazla düşüş olabiliyor. Özellikle birkaç bomba patlamaya başladı mı hiç tadı kalmıyor. Çoğu CS oyuncusu akıcı bir deneyim ister. Burada olduğu gibi dalgalanmalar oluştuğunda oyun hakimiyeti çok düşüyor. En azından rekabetçi gireni çok pişman eder.

Ben de HD Graphics ile oynuyorum. 1080P de akıcı olmuyor. Bu testlere bakıp oynanıyor demek yanlış. Oynarken çok fazla düşüş olabiliyor. Özellikle birkaç bomba patlamaya başladı mı hiç tadı kalmıyor. Çoğu CS oyuncusu akıcı bir deneyim ister. Burada olduğu gibi dalgalanmalar oluştuğunda oyun hakimiyeti çok düşüyor. En azından rekabetçi gireni çok pişman eder.
Doğrudur. Oynatmak var, oynatmak var. Ben HD 4650 ile 1600x900 en düşük ayarlarda 60-80 fps ile oynamaya alıştığımdan bana yeterli geldi sanırım.

Counter Strike 1920x1080 çözünürlük altı oynanıyor çoğu oyuncu tarafından. Düşük çözünürlükler oyuncular tarafından daha çok tercih ediliyor. Fakat HD530 düşük çözünürlükte de sıkıntı çıkartıyor deneyimlerime göre. 1024x768 low ayarlarda sislerden uzaklaşmak zorunda kalıyorsunuz çünkü sise yaklaştığınızda akıcılık bozuluyor.

Doğrudur. Oynatmak var, oynatmak var. Ben HD 4650 ile 1600x900 en düşük ayarlarda 60-80 fps ile oynamaya alıştığımdan bana yeterli geldi sanırım.

Pek dalgalanma yaşamıyorsanız ve sis gibi efektler sizi etkilemiyorsa zaten oyun deneyiminiz o FPS değerlerinde kötü sayılmaz. Keşke HD Graphics de kararlı performans sunabilse de tavsiye etsek. :(

Counter Strike 1920x1080 çözünürlük altı oynanıyor çoğu oyuncu tarafından. Düşük çözünürlükler oyuncular tarafından daha çok tercih ediliyor. Fakat HD530 düşük çözünürlükte de sıkıntı çıkartıyor deneyimlerime göre. 1024x768 low ayarlarda sislerden uzaklaşmak zorunda kalıyorsunuz çünkü sise yaklaştığınızda akıcılık bozuluyor.

Evet 1600X900 ve 1920X1080 çözünürlüklerde sis gibi konularda felaket düşüşler yaşadım. Baktım şuan iki monitör de aynı performansı veriyor nasılsa diye 1080P olanı kullanıyorum artık. Genel olarak sıkıntısı var yani orası kesin.

Eskiden smoke atıldığında fps düşüşleri oluyordu çok fazla, fakat son zamanlarda çok olmuyor. Güncellemelerden olsa gerek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı