Günlük Kullanım İçin Sistem Önerisi

Dükkan ortamında kullanıldığı için Z87 çok şart değildir ancak H81-P33 yeterli olacaktır.
Ben farklı birşey dedim sanki.

Gamiurams, hala Pentium sistem alınması tararftarıyım. :) İstersen Haluk Hocam'ın dediği gibi APU sistem de toplayabilirsin.

Pentium alınırsa ufak tefek kasmalar yaşanır. Eski bilgisayarım Pentium'du gerçekten günlük sörflerde ve office programlarında sıkıntı yaşayabiliyorsun. Sistemin i3 veya i5 olması sağlam olur. Ancak bütçede sıkıntı olursa Pentium kullanabilirsin.

Biliyorum pentium yeterli gelecektir. Fakat ben 5-10 sene götürmesini istiyorum. Bu işlerdende anlamıyor. Bana Apple alayımmı diye bile sordu. Alınca ona aşırı fazla gelecek. Günlük kullanım için Apple alınır mı hiç ? Toplamaya zaten bir türlü yanaşmıyor. SSD koyacağım uçacak bilgisayar ama istemiyor ışte. Son çare olarak şu iki hazır bilgisayar dan birini önereceğim.

HP Pavilion 500-100et (D7U19EA) | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

Darty TR - ASUS M51AC-TR001S Masaüstü PC - Masaüstü PC

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı