Günlük kullanım için S23 alınır mı?

Batarya sağlığın kaç? Ben birkaç tane 7 Plus kullandım uzun dönemler en ölü cihazda bile böyle bir sorun hiç görmedim.

Batarya mart ayında deji ile değiştirdim ama sanırım pil sağlık göstergesi sorunlu bende çünkü hep %100 o zamandan beri. Dediğim sorun illallah ettiriyor hocam bildiğin gibi değil telefon donuyor resmen birkaç dakika. Hele sabah kalktığımda ilk WhatsApp girişim tam işkence.

04:14 güncelleme: İki saat önce gözü kapatıp S23 256 GB siparişi verdim arkadaşlar. Taksit vs. yaparsam 31 civarına falan denk gelecek ama yılbaşından sonra bu fiyatlara da bulamam gibime geldi. 7 Plus'tan S23'e geçtikten sonra nasıl bir fark hissedeceğim merak ediyorum.

Renk olarak Lavanta tercih ettim. Koyu renkleri hiç sevmiyorum Lavanta rengi dikkat çekici olur diye düşündüm.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-22 003151.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-22 003151.png
    45 KB · Görüntüleme: 12
  • Ekran görüntüsü 2023-11-22 002917.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-22 002917.png
    106,4 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Ben de 6 aydır s23 kullanıyorum note 9 prodan geçtim. Xiaomiye göre şarjı az gidiyor ama onun dışında muazzam bir telefon sıfır donma. Oyun falan oynayan biri değilim. Mesaide tüm gün Instagramda gezersem 5 demeden şarjı bitiyor. Bana tek zararı artık çantamda şarj aleti taşıyorum 😂

Ben de 6 aydır S23 kullanıyorum Note 9 Pro'dan geçtim. Xiaomi'ye göre şarjı az gidiyor ama onun dışında muazzam bir telefon sıfır donma. Oyun falan oynayan biri değilim. Mesaide tüm gün Instagram'da gezersem 5 demeden şarjı bitiyor. Bana tek zararı artık çantamda şarj aleti taşıyorum 😂

Şu ana kadar okuduğum kadarıyla sanırım şarj konusunda biraz başarısız hocam. Çoğunluk günü çıkarmadığından şikayetçi. Ama diğer konularda genel olarak IP 7 Plus'tan ona geçtiğimde dağlar kadar fark göreceğim sanırım.

Geri
Yukarı