Günlük kullanım için telefon önerisi

General Mobile sıkıntılı bir cihaz 1 ay başınız ağrımaz ama diğer aylar ağrıyabilir. Benim tavsiyem aşağıda sıraladığım markalardan almanız.
* Oppo *
* Huawei *
** Xiaomi **
Şahsen kullandığım markalar özellikle Xiaomi tam F/P diyebileceğiniz telefonlar var bütçenizi söylerseniz sizlere iyi telefonlar bulabilirim.

Hangi modeli önerirsiniz?
General Mobile sıkıntılı bir cihaz 1 ay başınız ağrımaz ama diğer aylar ağrıyabilir. Benim tavsiyem aşağıda sıraladığım markalardan almanız.
* Oppo *
* Huawei *
** Xiaomi **
Şahsen kullandığım markalar özellikle Xiaomi tam F/P diyebileceğiniz telefonlar var bütçenizi söylerseniz sizlere iyi telefonlar bulabilirim.
Maksimum 1900 TL bütçem var.
Aynı zamanda bir bütçe aralığı belirtseniz öneri yapmak kolaylaşacak.
1900TL max bütçem.
Arkadaşlar annem telefonda oyun vb oynamıyor yaptığı şeyleri yazdım ona göre önerirseniz mutlu olurum.

-

.
5000 mAh bataryası ve 32 GB'lık hafızasıyla öne çıkan bu model annenizin bütün ihtiyaçlarını karşılayacaktır, şiddetle öneririm.
Hocam GM9'u neden kimse önermiyor. Vatan'da denedim görünüşü falan baya şık ve akıcı geldi telefon. Özellikleride fena değildi. Bende xiaomi redmi note 7 kullanıyorum onu almadan önce araştırma yapmıştım o kadar bilgim var.

.
5000 mAh bataryası ve 32 GB'lık hafızasıyla öne çıkan bu model annenizin bütün ihtiyaçlarını karşılayacaktır, şiddetle öneririm.
Kendim kullanıyorum, memnunum. Size de tavsiye ederim.

Geri
Yukarı