Günlük Kullanım İçin Uygulama Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

115

Hectopat
Arkadaşlar günlük kullanım için android telefonuma ne yüklememi önerirsiniz? Günlük kullanımdan kastım facebook, twitter, haber siteleri , Technopat, Whatsapp gibi uygulamalar. Greenify gibi programlar öneriyorlar nasıldır? @Egemen özellikle senin yorumunu istiyorum kardeşim ;) ;)

Root varsa Greenify ilk yüklemen gereken program. :) Technopat uygulaması yok ama Tapatalk vazgeçilmezim. Sana bu mesajı oradan yazıyorum. 9GAG yükleyebilirsin. Bir sürü uygulama var. Daha spesifik bir şey istersen yardimci olurum. :)

• Beğen
İfadeler: 115
Root varsa Greenify ilk yüklemen gereken program. :) Technopat uygulaması yok ama Tapatalk vazgeçilmezim. Sana bu mesajı oradan yazıyorum. 9GAG yükleyebilirsin. Bir sürü uygulama var. Daha spesifik bir şey istersen yardimci olurum. :)
Telefon Rootlu değil, Root atarsam yüklerim ama ;) Ayrıca telefonu daha uzun süre kullanabilmem için önerdiğin uygulama var mı?(ccleaner,clean master...gibi).
Not: Pil koruyucu gibi uygulamalar öneriyor musun? Ek olarak @Egemen kardeşim Z2'de yüklü uygulamaları söyleyebilirmisin? :D :D

Son düzenleme:
Pil koruyucu tarzı uygulamaları sakin yükleme. Clean Master da yükleme. CCleaner yükleyip 15 günde bir önbellek temizliği yap sadece. Pil koruyan tek uygulama Greenify'dır. Onun için de root lazım ama.

Uygulamalarım;
-9GAG First, AdAway (Root gerektirir, reklamları kaldırır.), Adobe Reader, B1 Free Archiver (.zip, .rar vb. dosyaları açmak için.), CCleaner, Chrome Beta, Çevrimdışı Sözlük, Dropbox, Ego Otobüs Hatları :), Facebook, Foursquare, full!screen (Root gerektirir, tam ekran yapmak için.), Gmail, GO Backup (Titanium Backup da kullanılabilir alternatif olarak, root gerektirir.), Greenify (Root), Instagram, Kaspersky Internet Security, LBE Security Master (Çinli amcaların yaptığı güzel bir güvenlik programı. Birçok özelliği var. Root + Xposed Firmware gerektirir.), Messenger, MiXplorer (Dosya yöneticisi, güzeldir.), MX Player Pro, Firefox Nightly, Office Suite Pro, Office Mobile, Perfectly Clear (En iyi kamera uygulaması, telefonu tosta çevirir ama uzun süre açık kalırsa.), Performance Control (Root), Pixlr Express, Quick PDF Scanner, Asus Remote Link, Root App Delete (Root, gereksiz uygulamaları kaldırmak için.), Seeder (Root, lag önleyici), Shazam, Short URL Resolver (Kısaltma linkleri çevirmek için.), Skype, Snapchat, Swarm, SwitfKey (Bundan başka klavye kullanmam.), Sygic (Navigasyonda bir numara.), Tapatalk (Vazgeçilmez, satın almalısın Google Play'den mutlaka.), Twitter, Whatsapp, Xposed Installer (Xposed Firmware, Root), Yandex.Disk, Youtube.

Pil koruyucu tarzı uygulamaları sakin yükleme. Clean Master da yükleme. CCleaner yükleyip 15 günde bir önbellek temizliği yap sadece. Pil koruyan tek uygulama Greenify'dır. Onun için de root lazım ama.
Anti-virüs olarak neyi önerirsiniz? Applock, Titanium Backup kullanıyorum bu programları önerir misiniz?

Yukarıda tüm uygulamalarımı yazdım. Anti-virüs olarak Kaspersky Internet Security yeterlidir. 360 gün bedava kampanyasını bulmuştum. Keyi almak biraz zor oluyor ama istersen kampanya linkini vereyim. Vietnamlı amcaların olduğu için sayfa yavaş çalışıyor. Root atarsan LBE Security Master içinde her şeyi barındıran çok güzel bir sürüm. Virüs veritabanı Kaspersky gibi iyi değil fakat içinde inanılmaz araçlar var. Reklam engelleme, çağrı bloklama, uygulama izinlerini engelleme, uygulama güncelleme, uygulama kaldırma, uygulama yedekleme, dosya gizleme, dosya şifreleme... gibi birçok özelliği var.

Titanium Backup kullanabilirsin. GoBackup kullanıyorum alıştığım için ancak Titanium Backup daha iyidir. :) Applock uygulama için kilit koymaydı sanırım. Kullanabilirsin ihtiyaç duyuyorsan.

• Beğen
İfadeler: 115
Teşekkür ederim kardeşim ;) Aklımda soru kalmadı konuyu kilitleyebilirsiniz ;) ;) ;)

Rica ederim. Her şey cevaplandığına göre konuyu kilitliyorum. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı