Günlük kullanım için telefon tavsiyesi

Hocam haklısınız 7 bu devirde kesinlikle alınmaz, 8 deseniz 1-2 yıl içinde onunda ömrü dolar. Bunlar iPhone fanboyluğu yapıyorlar.

iPhone fanboyu değilim. Bu bütçedeki çoğu cihazdan iyi kamerası ve arayüz performansı vardır. Ve ileride Android telefonlar gibi kasma donma yapmaz. iOS işletim sistemi stabil bir işletim sistemi bu bütçede alacağınız çoğu cihaz ileride donma kasma yapacaktır.
Bende android kullanıyorum.

iPhone fanboyu değilim. Bu bütçedeki çoğu cihazdan iyi kamerası ve arayüz performansı vardır. Ve ileride Android telefonlar gibi kasma donma yapmaz. iOS işletim sistemi stabil bir işletim sistemi bu bütçede alacağınız çoğu cihaz ileride donma kasma yapacaktır.
Bende Android kullanıyorum.

Ona bir şey diyemem doğrudur ama iPhone 7 ve 8'in devri kapandı. Örneğin 7'nin WhatsApp desteği 2023'te bitiyor. Bu bütçede en iyisi Android almak.

Uygulama desteği hiç bitmese, sadece iOS güncellemelerini almayan cihazlar olsa neyse ama maalesef ki öyle değiller.
Cihazın donanımı çıktığı vakitlerde iyiydi, hâla da iyi ama artık uygulama desteklerinin kesilecek olması almamak için yeterli, ayrıca tercih edilebilecek alternatif Android cihazlar da var.

Tercih meselesi diyelim, isteyen alsın.

Huawei P30 batarya kapasitesi olarak 7/24 telefonla oynamayan biriyse yeterli olur. Ekran olarak vs. güzel cihaz alınabilir aslında. Ama Android sürümü olarak güncel cihaz alması daha iyi olur.

P30 kullanan tanıdıklarım var. Yoğun kullanımda bile günü rahat çıkardığını söylüyorlar. P30 kullanıpta bataryadan şikayetçi olanı daha görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı