Günlük toplam 10 km için bisiklet önerisi

4bdulkadir

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Teknikeri
Herkese merhabalar, çok vermek istemiyorum 1500-2000 TL arası bir bütçe ayırmayı düşünüyorum. sabah gidiş 4-5 km dönüş de aynı yol katedeceğim. aldığıma pişman etmeyecek çok da özelliği olmasına gerek olmayan bisiklet almak istiyorum ama elektrikli scooterlar kafamı karıştırdı biraz. Ayrıca bu fiyata alabileceğim alüminyum kadro çok da anım şanım bir marka olmayan bisiklet önerirseniz çok sevinirim fiyat/performans bir ürün arıyorum. Vaktini okumaya ve cevaplamaya ayıran herkese teşekkür ederim.

Herkese merhabalar, çok vermek istemiyorum 1500-2000 TL arası bir bütçe ayırmayı düşünüyorum. Sabah gidiş 4-5 km dönüş de aynı yol katedeceğim. Aldığıma pişman etmeyecek çok da özelliği olmasına gerek olmayan bisiklet almak istiyorum ama elektrikli scooterlar kafamı karıştırdı biraz. Ayrıca bu fiyata alabileceğim alüminyum kadro çok da anım şanım bir marka olmayan bisiklet önerirseniz çok sevinirim fiyat/performans bir ürün arıyorum. Vaktini okumaya ve cevaplamaya ayıran herkese teşekkür ederim.

2. el bakın. O parada 0. el güzel olmaz.

Merhaba. Kullanım amacınıza ve detaylara göre size katlanır bisiklet önerebilirim. Keyifle, ağız tadıyla sıkılmadan kullanırsınız.
Btwin Tilt 500.

Herkese merhabalar, çok vermek istemiyorum 1500-2000 TL arası bir bütçe ayırmayı düşünüyorum. sabah gidiş 4-5 km dönüş de aynı yol katedeceğim. aldığıma pişman etmeyecek çok da özelliği olmasına gerek olmayan bisiklet almak istiyorum ama elektrikli scooterlar kafamı karıştırdı biraz. Ayrıca bu fiyata alabileceğim alüminyum kadro çok da anım şanım bir marka olmayan bisiklet önerirseniz çok sevinirim fiyat/performans bir ürün arıyorum. Vaktini okumaya ve cevaplamaya ayıran herkese teşekkür ederim.
Katlanır mı istiyorsunuz yoksa MTB veya Şehir bisikleti mi?

Hareket alanınız az aslında scooter mantıklı olabilir ancak yollarımız çok sağlıklı yapıda değiller. Zaten çok iyi denge yeteneği olmayan scooterler için ( prof. bir kullanıcı değilseniz ) bu sağlıklı olmayan yollar birleşince aldığınıza pişman olabilirsiniz. Scootere göre daha iyi denge kabiliyeti, daha uzun hareket alanı, yoldaki olumsuzluklardan daha az etkilenme, yedek parça gibi bazı faktörleri göz önünde bulundurursak bisiklet bu durumda daha mantıklı gibi.

Katlanır mı istiyorsunuz yoksa MTB veya Şehir bisikleti mi?
Yollar biraz kötü asfalt ile toprak yol arasında bir yol gibi, özel bir isteğim yok katlanır olup olmamasının benim için özel bir ihtiyaç bulundurmuyor.
Hareket alanınız az aslında scooter mantıklı olabilir ancak yollarımız çok sağlıklı yapıda değiller. Zaten çok iyi denge yeteneği olmayan scooterler için ( prof. bir kullanıcı değilseniz ) bu sağlıklı olmayan yollar birleşince aldığınıza pişman olabilirsiniz. Scootere göre daha iyi denge kabiliyeti, daha uzun hareket alanı, yoldaki olumsuzluklardan daha az etkilenme, yedek parça gibi bazı faktörleri göz önünde bulundurursak bisiklet bu durumda daha mantıklı gibi.
Yollar çok kötü evet bisiklet çok daha mantıklı olabilir.

Yollar biraz kötü asfalt ile toprak yol arasında bir yol gibi, özel bir isteğim yok katlanır olup olmamasının benim için özel bir ihtiyaç bulundurmuyor.

Yollar çok kötü evet bisiklet çok daha mantıklı olabilir.

Asfaltta sürebilirseniz yol bisikletleri gerçekten iyi.

Geri
Yukarı