Günlük tutmaya başladım

Makaleler
45
Artık günlük tutuyorum. Şu anda kafama takılan bir şeyi yazıyorum ve o kağıdı atıyorum. Artık derli toplu bir hale sokmak istiyorum.

PC'de mi yazayım? Yoksa elle mi? Bana PC daha mantıklı geliyor ama yine de sizlere sormak istedim.

"Ben bunu yaptım." şeklinde konuşacağım. "Bu şahıs bunu yaptı." şeklinde değil.

Fikirleriniz nedir?

Sanal ortama yazarak hem yazman daha kolay olur, hem de gizlilik artar. "Yazıp atıyorum." diyebilirsin fakat attığın çöpü toplarken annen okuyamaz mı okur.

Artık günlük tutuyorum. Şu anda kafama takılan bir şeyi yazıyorum ve o kağıdı atıyorum. Artık derli toplu bir hale sokmak istiyorum.

PC'de mi yazayım? Yoksa elle mi? Bana PC daha mantıklı geliyor ama yine de sizlere sormak istedim.

"Ben bunu yaptım." şeklinde konuşacağım. "Bu şahıs bunu yaptı." şeklinde değil.

Fikirleriniz nedir?
Elle yazmak daha etkili olur.

Sanal ortama yazarak hem yazman daha kolay olur, hem de gizlilik artar. "Yazıp atıyorum." diyebilirsin fakat attığın çöpü toplarken annen okuyamaz mı okur.
USB belleğim var. Sadece ona depolasam nasıl olur? Ama elle yaz diyen kitle ağır basıyor. Yine de sormak istedim. Dediğim gibi genel kitle elle yaz dedi.

Elle yazman dâhâ iyi olur, stres atmana vesile olur.

Beni de eklemeyi unutma; "forumda böyle bir kral insan var, eline-gözüne nazar değmesin" diye.
Ama hiç istediğin robotu unutacak değilim. :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı