Spora başladım!

kalsiyumcanavari

Hectopat
Daha fazla  
Dün spora başladım ve şunu fark ettim ben şimdiye kadar nefes almıyormuşum. Spor yaparken nefes darlığı yaşadım ilk an biraz tuhaf hissettim ve gitgide açıldım. Gece çok güzel bir uyku uyudum ve iki üç aydan beri ilk defa erken uyandım. Hepinize tavsiye ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spordan sonra dağın başına çıkıp nefes alması çok iyi. Şehirin içinde soluduğunuz hava temiz hava değil bana göre.

Yo doğrudur ama akşamları gidiyorum. Akşam spordan sonra bir yerlere gitmek zor olur ama gündüz gittiğim zaman belki gidebilirim.

Hayırlı olsun.

Eyw.
Artık sporu bırakmamayı düşünüyorum. Daha erken başlamak istedim ama zamanım hiç yoktu.

Nasıl başladın?

Önce gittim eşortman falan aldım çok pahalıydı bence 160 ₺... Sonra gittim spor salonuna beni kuzenim gönderdi sizi tanıyormuş ve ben sürekli spor yapacağım dedim. Tamamdır dedi biraz içeri falan gezdim sonrada kaydımı yaptım akşam geliyorum dedim. Gel dedi ve bende akşam görüşürüz dedim görüşürüz dedi ve eve gittim hazırlıkları falan yaptım biraz dinlendim yemek yedim ve spor salonuna gitmek için minibüse bindim sonrada spor salonuna gittim soyunma odasını vs hepsini öğrendim sonrada koşu bandına çıktım ve koşmaya başladım.

Geri
Yukarı