Günlük tutuyor musunuz?

Bir ara İngilizce tutardım, şimdi ülke şartları ders çalışmaktan günlüğe vakit yok.

Eskiden tutuyordum ama şimdi tutmuyorum. Eskiden dediğim de anaokuluna giderken tutuyordum. O zamankini okuyunca ne garip dertlerim varmış diye gülüyorum.

Değişik gelebilir ama ben öldükten sonra yayınlanması için 5 günde bir günlük tutuyorum. 2 yıldır devam ediyor bu.

Bende böyle düşünüyorum. Ne yaşadığımızı dünyanın en yüksek boyutlu SSD'si olan beynimize kaydediyoruz zaten. Bir de kağıt defter harcamaya gerek yok. Bir de birisi bu defteri okursa ne olacak? Her şeyimiz ortada. İşte bu yüzden bu tür şeylerimi saklamak için en güvenli depolama birimi olan beynimizi kullanmayı tercih ediyorum.

Değişik gelebilir ama ben öldükten sonra yayınlanması için 5 günde bir günlük tutuyorum. 2 yıldır devam ediyor bu.

Yemin ediyorum bende öldüğümde yayınlanması için tutuyorum.

@403052 deftere tutmuyorum. Kağıt israfı bu işin en kolay aşılabilicek kısmı. Telefondan, bilgisayardan tutuyorum.

Tutmuyorum. Çünkü gereksiz geliyor çoğu yaptığım şey aynı şey bunu da tekrar tekrar yazmanın anlamı yok.

Bu kadar uzun sayfaları ailenden veya başka kimsenin okuyacağını düşünmem. Küçükken kitap yazma hevesim vardı. Yapardım ve 1 2 sayfa bile okumadan güzel olmuş oğlum der geçerlerdi. Gerçi herkesin ailesi böyle değildir büyük ihtimal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…