Günlük tutuyor musunuz?

Bir gün okurlar dikkatli ol. Bu arada teknolojiye de fazla güvenmeyin, sabit depolama biriminiz bozulursa emekleriniz gider. Küçükken XP bir bilgisayarım vardı. Onda hikaye şeklinde isimleri vb. değiştirip hayatımdaki olayları komikleştirerek 30 40 tane mini kitap gibi bir şey hazırlamıştım. Ama sabit disk kurbanı oldum.

Hayır fakat bahsettiğiniz gibi bir günlük tutmak isterdim. Arada kendi kendime de konuşuyorum fakat yazıya dökmek için zaman bulamıyorum. Ya da yeterince istediğimden emin değilim, zaman ayırasım gelmiyor. Bilmiyorum. :)

Bir gün okurlar dikkatli ol. Bu arada teknolojiye de fazla güvenmeyin, sabit depolama biriminiz bozulursa emekleriniz gider. Küçükken XP bir bilgisayarım vardı. Onda hikaye şeklinde isimleri vb. değiştirip hayatımdaki olayları komikleştirerek 30 40 tane mini kitap gibi bir şey hazırlamıştım. Ama sabit disk kurbanı oldum.

Evernote uygulamasına kaydediyorum. Kısaca bulut tabanlı not alma uygulaması. Bu ihtimali de düşündüm.

Güvenilir bir bulut depolama servisinde de yedeğini tutmayı unutmayın. Emek sonuçta :)

Geri
Yukarı