Günümüzde 1000-1500 TL arası para ile normal bir sistem toplamak mümkün mü?

Elimde Xeon X3440,X3470, 4+4 8 GB DDR3 1600 MHZ KİNGSTON RAM,Gigabyte p55 us3l anakart(OC yapınca cızırdıyor tek sorunu bu) var. 1000-1500 TL arasına ikinci el güzel bir sistem toplarsın, satın almak istersen sahibindene yakında ilan vereceğim iletişime geçebiliriz.

anakarta gömülü olan GPU'dan kastımız CPU'nun dahili grafik işlemcisidir
Ben anakartın GPU'su çatır çatır çalıştırır demedim. Sordum sadece. Burada yazmış olduğunuz cümle kafamı karıştırdı. ''Anakarta gömülü GPU kastımız CPU'nun dahili grafik işlemcisidir.'' Bu cümle halen kafa karıştırıyor. Siz galiba bir anlık benim ısrarla bir şeyi doğru olarak itelemeye çalıştığımı kurmuşsunuz kafanızda. :D

Bizle de biraz paylaşabilir misiniz?
Sanırım paylaşamam maalesef, çünkü kafamda karışık şeyler ve kenarlara not aldığım karışık yazılar var yalnızca. Üzgünüm. Bunları düzenleyip yorum haline getirmek çok uzun sürer, sizleri tatmin eden bir yorum olur mu onu da bilemem.
Elimde Xeon X3440,X3470, 4+4 8 GB DDR3 1600 MHZ KİNGSTON RAM,Gigabyte p55 us3l anakart(OC yapınca cızırdıyor tek sorunu bu) var. 1000-1500 TL arasına ikinci el güzel bir sistem toplarsın, satın almak istersen sahibindene yakında ilan vereceğim iletişime geçebiliriz.
Satın almak isteyeceğimi sanmıyorum. Biraz daha düşünmem gerekiyor.

Elimde i5 2500 işlemci ve 350W PSU'lu kasa var. i5 2500 icin 250TL, kasa icin de 150TL istiyorum.

H61 anakart, 8 GB DDR3 RAM ve RX460/750Ti alarak guzel bir sistem yapabilirsiniz. İlgilenirseniz mailimi birakabilirim :)

Sanırım paylaşamam maalesef, çünkü kafamda karışık şeyler ve kenarlara not aldığım karışık yazılar var yalnızca. Üzgünüm. Bunları düzenleyip yorum haline getirmek çok uzun sürer, sizleri tatmin eden bir yorum olur mu onu da bilemem.
Sıkıntı yok sadece yardımımız belki dokunur diye söylemiştim. Benlik bir sakıncası yok.

Ben anakartın GPU'su çatır çatır çalıştırır demedim. Sordum sadece burda yazmış olduğunuz cümle kafamı karıştırdı. ''Anakarta gömülü GPU kastımız CPU'nun dahili grafik işlemcisidir'' Bu cümle halen kafa karıştırıyor. Siz galiba bir anlık benim ısrarla bişeyi doğru olarak itelemeye çalıştığımı kurmuşsunuz kafanızda :d
Ben hiçbir şey kurmadım, dediklerim doğru; yanlış konuşuyorsunuz. Anakartlarda grafik işlemcisi olmaz, işlemcinin içerisindeki GPU kullanılır. Başından beri APU varken o i3 9100F in içindeki küçük GPU'su ile beraber bir işe yaramayacağını anlatmaya çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı