Günümüzde GTX 1050 TI'dan GTX 1070 TI'a Geçilmeli mi?

Msi Rtx 2070 armor almak daha mantıklı şu anda 3500tl civarında alınabiliyor. Beklerim diyorsanız rx 3080 250 dolar olucak söylentisi var. 4. çeyrekte çıksa bile rtx 2070 den daha performanslı ve ucuz olacağı kanısındayım.

RTX kartlar performans olsa bile dolar ve vergi bazından dolayı GTX 1070 ti almak gayet mantıklı olur. Fazlasıyla memnun eder. Fakat paranızı biriktirme imkanınız varsa RTX 2070'e geçiş yapmanızı öneririm. Şuan destek tam oturmasa bile ileride güzel bir destek gelecek.

3500TL'ye 1070Ti alacağınıza 3600TL'ye RTX 2070 almalısınız. 2070, GTX 1080 gücünde bir karttır. Ayrıca kartlar yeni, driverler ve oyunlar oturmadı gibi bir mantık söz konusu olamaz. Henüz bazı sürücüler tamamlanmadı diye yeni nesilden ve yeni teknolojiden vazgeçip eski ve performanssız bir kart mı alacağız? 1-2 eksik sürücü yüzünden ışın izleme teknolojisinden mahrum kalmayın. Aynı fiyat bandındayken RTX 2070 yerine 1070Ti almak büyük yanlış olur.

@Viktor R3znov
@Baran70k
@GodMode
@FurkanAltun
@Monsterkil
@Silinen üye
@eeburak11
@Silinen üye
@thebaros25
@GoldenSilver
@stas1f1
@The Appropriate
@Arkham Kn1ght

Dostlarım herkese yorumları için teşekkür ediyorum ayrı ayrı.
Evet bende düşündüm bazı arkadaşlarında dediği gibi,
1070 ti almak yerine bu kartla hemen hemen aynı fiyatlarda olan,
RTX 2070 almak daha mantıklı geldi bana.
MSI olarak hangi model almak lazım,
ya da farklı bir marka da olabilir soğutması falan iyiyse tavsiyeniz var mı

@Viktor R3znov
@Baran70k
@GodMode
@FurkanAltun
@Monsterkil
@Silinen üye
@eeburak11
@Silinen üye
@thebaros25
@GoldenSilver
@stas1f1
@The Appropriate
@Arkham Kn1ght

Fiyatı en ucuz olanı al. Modeller arası ahım şahım bir fark yok. Mesela Armor modeli güzeldir. GTX 1070'te Armor modelini kullanıyorum. RGB v.b. şeyler için fazla para vermene gerek yok.

@Viktor R3znov
@Baran70k
@GodMode
@FurkanAltun
@Monsterkil
@Silinen üye
@eeburak11
@Silinen üye
@thebaros25
@GoldenSilver
@stas1f1
@The Appropriate
@Arkham Kn1ght

Bende @Viktor R3znov ile aynı düşünüyorum. Ben sadece hobi amaçlı MSI set topladım bilgisayarı ama soğutmalarda o kadar fark olmadığını youtube videolarından görebilirsin zaten en ucuz model neyse onu tercih etmek daha mantıklı. Şimdiden hayırlı olsun. 😁

Fiyatı en ucuz olanı al. Modeller arası ahım şahım bir fark yok. Mesela Armor modeli güzeldir. GTX 1070'te Armor modelini kullanıyorum. RGB v.b. şeyler için fazla para vermene gerek yok.

Bende @Viktor R3znov ile aynı düşünüyorum. Ben sadece hobi amaçlı MSI set topladım bilgisayarı ama soğutmalarda o kadar fark olmadığını youtube videolarından görebilirsin zaten en ucuz model neyse onu tercih etmek daha mantıklı. Şimdiden hayırlı olsun. 😁

Yok öyle marka takıntım yok aslında, ama msi markası ve soğutmaları kaliteli oluyor o yüzden tercih ediyorum.
örneğin şu kataloğa baktığımızda en ucuz msi armor görünüyor
Nvidia Ekran Kartı
ama 800 lira daha fark verip gaming x versionunu almak mı lazım yoksa dediğiniz gibi en ucuz olamı mı almak lazım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı