Gününüz nasıl geçti?

PS'yi garantiye götürdüm ve arkadaşımla buluştum. Başlangıcı can sıkıcı olsa da geri kalanında çok güzel bir gündü. Sizin nasıldı?

Okul olmadığı için gayet mutlu, rahattım. Seni sormalı dostum?
Adanaspor'un maçını izledim 1-0 kazandık bir o iyiydi, onun dışında mastürbasyonu ihmal etmedim 👍

PS'yi garantiye götürdüm ve arkadaşımla buluştum. Başlangıcı can sıkıcı olsa da geri kalanında çok güzel bir gündü. Sizin nasıldı?
Yanlış hatırlamıyorsam 5-6 defa mastürbasyon yaptım bağımlısı oldum ya bu nasıl iş, ama zevkli ve rahatlatıyor herkes sapıklık diyor ama alakası yok bence ihtiyaç bu.

Sabah dışarı basket oynamaya çıkacaktım ama uyuyakalmışım, bir uyandım ki sınava 2 saat kalmış ama kimin umrunda açtım PC'yi, BF 2042 oynadım. Sonra apar topar hazırlanıp okula gittim, 0 çalışma ile 2 tane vizeye girdim ikisi de fena değildi. Sonra akşam eve döndüm, öyle işte.

Adanaspor'un maçını izledim 1-0 kazandık bir o iyiydi, onun dışında mastürbasyonu ihmal etmedim 👍
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Müzik için atıyorum. :D Helal olsun 5-6 tane neymiş öyle.

Tüm gün kombinin su tirbününü değiştirmek ve parçaları toplamak dışında bir şey yapmadık. Duş bile alamadım bunun yüzünden. Neyse işleri hallettikten sonra yemek yedim ardından Galatasaray maçını izledim. Sonra kardeşimle Call of Duty Mobile oynadım az bir şey. Ardından da buraya geçtim.

Genel olarak sıkıcıydı. Neredeyse 10 saat kombiyle uğraştık.

Yeni konular

Geri
Yukarı