Gürcistan'dan PS5 alırken gümrükte sorun yaşanır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar yakında 7 kişi araba ile Gürcistan'a gidiyoruz, dönüşte 5-7 tane PS 5 alacağız. Gümrükte herhangi bir sorun yaşar mıyız? Veya yaşamamak için neler yapabiliriz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam 5 tane falan PS5 almanız elbet çok sorun çıkaracaktır ama tek veya 2 3 kişi giderseniz tavsiye edebileceğim şeyler. Sınırdan sonra en az 24 saat orada kalmanızda fayda var ayrıca PS5'i bavulda götürün ve konsolun kutusunu açın bir defa öyle kontrolden geçin tatil için geldiğinizi ama erken dönmek zorunda olduğunuzu söyleyin fatura falan isterlerse evde olduğunu söyleyin. Yani kısacası konsolun Gürcistan'dan aldığınızı bilmesinler yeter hocam ama dediğim gibi 5 6 kişi gitmek kişi başı PS5 olması sorun çıkarabilir.

Hocam 5 tane falan PS5 almanız elbet çok sorun çıkaracaktır ama tek veya 2 3 kişi giderseniz tavsiye edebileceğim şeyler. Sınırdan sonra en az 24 saat orada kalmanızda fayda var ayrıca PS5'i bavulda götürün ve konsolun kutusunu açın bir defa öyle kontrolden geçin tatil için geldiğinizi ama erken dönmek zorunda olduğunuzu söyleyin fatura falan isterlerse evde olduğunu söyleyin. Yani kısacası konsolun Gürcistan'dan aldığınızı bilmesinler yeter hocam ama dediğim gibi 5 6 kişi gitmek kişi başı PS5

Hocam 5 tane falan PS5 almanız elbet çok sorun çıkaracaktır ama tek veya 2 3 kişi giderseniz tavsiye edebileceğim şeyler. Sınırdan sonra en az 24 saat orada kalmanızda fayda var ayrıca PS5'i bavulda götürün ve konsolun kutusunu açın bir defa öyle kontrolden geçin tatil için geldiğinizi ama erken dönmek zorunda olduğunuzu söyleyin fatura falan isterlerse evde olduğunu söyleyin. Yani kısacası konsolun Gürcistan'dan aldığınızı bilmesinler yeter hocam ama dediğim gibi 5 6 kişi gitmek kişi başı PS5 olması sorun çıkarabilir.
Hocam şimdi 5 tane alıp 2 tanesini açıp sırt çantasına koyup geri kalan 3 tanesini senin dediğin gibi yapsak sorun olur mu peki?

Hocam şimdi 5 tane alıp 2 tanesini açıp sırt çantasına koyup geri kalan 3 tanesini senin dediğin gibi yapsak sorun olur mu peki?
Yani kuzenlerimize getirdik falan erken dönmemiz gerek desek olur mu?

7 tane fazla ama herkes sırayla tek tek geliyormuş gibi geçerse sorun olacağını düsünmüyorum hepiniz geçerken ayrı olarak geçiyormuş gibi yakın uzaklaşıp o zaman sıkıntı çıkacağinı sanmıyorum

Pardon uçakla geliyorsunuz sandım

Kutularını açıp faturaları atmanızı öneririm o zaman buradan aldığınız anlaşılmaz

Son düzenleme:
7 tane fazla ama herkes sırayla tek tek geliyormuş gibi geçerse sorun olacağını düsünmüyorum hepiniz geçerken ayrı olarak geçiyormuş gibi yakın uzaklaşıp o zaman sıkıntı çıkacağinı sanmıyorum

Pardon uçakla geliyorsunuz sandım
Hocam bildiğim kadarıyla kişi başı 1tane alabiliyor diye biliyorum doğrumu

Yani kuzenlerimize getirdik falan erken dönmemiz gerek desek olur mu?

Hocam inanmazlar ticari amaçla getirdiğinizi düşünürler cihazları görevliye hediye edersiniz sıkıntı yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı