Gürcistan'dan PS5 alınır mı?

xezcamusa

Decapat
Daha fazla  
Gürcistan'dan PS5 almayı düşünüyorum sizce mantıklı mı? Bir de tax Free muhabbetleri nasıl oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün 1600 lari yani 16.890 tl. Alırken Tax Free almak istediğinizi belirtip form dolduruyorsunuz. Ofisleri var Tax Free oradan %12 geri alıyorsunuz yani 2026tl. Size 14.864 tl'e mal oluyor.

Ürün 1600LARI yani 16.890 TL. Alırken tax Free almak istediğinizi belirtip form dolduruyorsunuz. Ofisleri var tax Free oradan %12 geri alıyorsunuz yani 2026TL. Size 14.864 TL'e mal oluyor.

O zaman bayağı mantıklı oluyor. Zaten git gel muhabbeti olmayacak akrabam var orada 2 hafta sonra Türkiye'ye gelecek alıp getirse sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Bir de dijital ile diskli sürümün çok bir farkı var mı sizce ben dijital sürüm almayı düşünüyorum.

O zaman bayağı mantıklı oluyor. Zaten git gel muhabbeti olmayacak akrabam var orada 2 hafta sonra Türkiye'ye gelecek alıp getirse sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Bir de dijital ile diskli sürümün çok bir farkı var mı sizce ben dijital sürüm almayı düşünüyorum.
Hocam Playstation için bir fikrim yok. Alacak akrabanız Gürcistan vatandaşı değil ise Tax Free alabilir. Orada nakit elden alabiliyorsunuz ya da kartınıza geri yatıyor. Hayırlı olsun şimdiden.

Eğer PS4 için kutulu oyunun falan varsa alınır, yoksa al dijital gitsin CD'yle uğraşılmaz bu yıldan sonra.

Geri
Yukarı