Gürcistan'dan RTX 4070 bilgisayar önerisi

mOOsliman31

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, babam iş için Gürcistan'a gitmeyi düşünüyor. Yakinda PC dizcektim. Oradan dizmek mantıklı mı? RTX 4070 almayı planlıyorum. İşlemci olarak da R5 7600 düşünüyorum. Buradan dizecektim ama dedim belki orası uyguna gelir. Belki PlayStation isterim ama ne kadara gelir bilmiyorum. Garanti işi de sıkıntı olur mu bilmiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

Garanti işi büyük ihtimalle sıkıntı olur, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak istersen de მთავარი | Gepa.ge ye bakabilirsin. Oranın İtopya'sı gibi bir şey.

Türkiye de en ucuz 4070 super 28.2k iken Gürcistan'da 27k. Şahsen alacak olsam Türkiye'den alırdım, garantisi olur ileride sıkıntı çıkarsa kafan daha rahat olur.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (423).png
    Ekran Görüntüsü (423).png
    254,4 KB · Görüntüleme: 9
  • Ekran Görüntüsü (422).png
    Ekran Görüntüsü (422).png
    623,9 KB · Görüntüleme: 7
  • Ekran Görüntüsü (421).png
    Ekran Görüntüsü (421).png
    453,4 KB · Görüntüleme: 6
Almanya’dan parça almak bile artık çok mantıklı değilken Gürcistan’dan falan 2-3k için o riske girmeye gerek yok. Türkiye’de yine vade farksız taksit seçeneği falan oluyor yurtdışından peşin parayla almak gerekiyor

Almanya'dan parça almak bile artık çok mantıklı değilken Gürcistan'dan falan 2-3K için o riske girmeye gerek yok. Türkiye'de yine vade farksız taksit seçeneği falan oluyor yurt dışından peşin parayla almak gerekiyor.

Zaten hazır sistem alacağım bütçem 50 60 k falan buradan alayim. Babam gidyorken hazir sorayim dedim ama.

Garanti işi büyük ihtimalle sıkıntı olur, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak istersen de მთავარი | Gepa.ge ye bakabilirsin. Oranın İtopya'sı gibi bir şey.

Türkiye de en ucuz 4070 Super 28.2K iken Gürcistan'da 27k. Şahsen alacak olsam Türkiye'den alırdım, garantisi olur ileride sıkıntı çıkarsa kafan daha rahat olur.

Bencede gereksiz o fiyata.

Yeni konular

Geri
Yukarı