Güven faktörü nasıl yükseltilir?

Nightlikes

Decapat
CS:GO'da rekabetçi maç rankım Usta Muhafız 2 ve yoldaş maç rankım Usta Efsanevi Kartal'a kadar zar zor çıktım. Fakat son 2-3 haftadır hangi maça girersem gireyim güven faktörünün benim ve arkadaşlarımın genelde düşük olduğu için her zaman karşımıza her türden hile gelmektedir. Forumlardan baktığım kadarıyla Steam levelini arttırmak (benim: 52 level), overwatch yapmak (günde en az 4-5 defa yapıyorum), maçlarda toxic olmamak. Genelde 5 kişi takım giriyorum ve 5 kişi girmediğimde de bana karşı iyi davranan ve maç hakkında bilgi verenlere iyi davranıyorum, gibi maddeler sıralanmış. Şu an oyundan hiçbir zevk alamıyorum. Tatilde de zaman geçmiyor maalesef yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam hesabınızda fazla oyun olması ve oyunların oynanma saatinin fazla olması önemli. Bir de atölyede ne kadar fazla haritanız varsa o da iyi oluyor diye duymuştum ama sonuncusundan emin değilim.

Herkes farklı bir şey söylüyor bununla alakalı, belki hepsi de doğrudur bilinmez.
Bu konuda birçok detay verilmiş, benim bildiğim bir tanesini de buradan söyleyeyim (Ben de bu bilgiyi 2. bir ağızdan duydum, bizzat teyit etmedim); Rekabetçi maçlarda kendi takım arkadaşlarına hasar vermek belli bir limiti aştıktan sonra güven faktörünü olumsuz yönde etkilemeye başlıyormuş.

Övgü satın alarak (3 TL gibi bir fiyata 150-150-150 setli satılıyor) güven faktörünüzü çok yükseltebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı