Güvenilir Anti-Virüs önerisi

Korumasının oldukça yeterli olduğunu düşünüyorum.
Yeterli değil.

Yavaşlığın kaynağı virüs olmayabilir, öyleyse de MBAM gibi bir araçla tarama yaparak anlarsın. Bilgisayarın yavaşlığından şikayetçi olup Kaspersky'e geçmek bu durumda çok mantıklı gelmiyor.

IObit ağırlık yapmıyor mu?
Uzun yıllardır kullanıyorum IObit Malware Fighter'la ilgili tek bir performans sorunum var o da sistem taraması yaparken sistemi oldukça yavaşlatıyor fakat zaten tarama yaparken sistemi kullanmak pekte sağlıklı değil o yüzden bitmesini bekliyorum, onun haricinde IObit Malware Fighter'de herhangi bir oyun modu bulunmuyor fakat dediğim gibi performansla ilgili hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar.

Uzun yıllardır kullanıyorum IObit Malware Fighter'la ilgili tek bir performans sorunum var o da sistem taraması yaparken sistemi oldukça yavaşlatıyor fakat zaten tarama yaparken sistemi kullanmak pekte sağlıklı değil o yüzden bitmesini bekliyorum, onun haricinde IObit Malware Fighter'de herhangi bir oyun modu bulunmuyor fakat dediğim gibi performansla ilgili hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar.
Uygulamanın kendisi kast etmiştim, kendi uygulamanın bilgisayara yaptığı ağırlık. Hem IObit firmasının diğer ürünleri de malum.

Merhabalar

Size önerim kendi bilgisayarımda da kullandığım IObit Malware Fighter. Hem performans olarak kullanışlı hem de korumasının oldukça yeterli olduğunu düşünüyorum. Ücretsiz sürüm elbette ki yeterli değil o yüzden önerim kesinlikle lisans anahtarına sahip olmanız.
Uzak durulması gereken markalardan biridir, IObit mesela driver uygulaması var kullananların yarısının bilgisayarını bozdu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzak durulması gereken markalardan biridir, IObit mesela driver uygulaması var kullananların yarısının bilgisayarını bozdu.
Doğrudur lakin burada kastettiğim ürün IObit Malware Fighter. Yani Driver Booster ile ilgili herhangi bir öneride bulunmadım. Ben anti virüs yazılımından son derece memnunum ve korumasının yeterli olduğunu düşünüyorum.

Doğrudur lakin burada kastettiğim ürün IObit Malware Fighter. Yani Driver Booster ile ilgili herhangi bir öneride bulunmadım. Ben anti virüs yazılımından son derece memnunum ve korumasının yeterli olduğunu düşünüyorum.
İnternetten fazla bir şey indirilmeyeceği sürece Defender bile yeterli ama ben şu ana kadar gerek eset olsun, gerek avira olsun, şu ana kadar karşılaştığım en iyi kaspersky en iyi virüs tespit etme kabiliyetine sahip eset gibi diğer anti virüs programlarından daha hafif, avira ise bunun bir altında diyebilirim.

Arkadaşlar selam. Şu sıralar bilgisayarımda bir yavaşlık tespit ettim ve virüs olduğun zannediyorum. Windows Defender bu konuda oldukça yetersiz. Yardım edebilirseniz çok iyi olur. ilgilenen herkese teşekkürler
Ayrıca 2018 yılında açmış olduğum konuya bakarak buradan da bir seçim yapabilirsiniz;

Yeni konular

Geri
Yukarı