Güvenilir e-sigara sitesi

Andemor

Decapat
Merhaba. Elektronik sigara alacağım ama sitelere güvenemedim. Daha önce alışveriş yaptığınız varsa önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Elektronik sigara alacağım ama sitelere güvenemedim. Daha önce alışveriş yaptığınız varsa önerir misiniz?
Cumhurbaşkanı Kararı'yla sigara, sarmalık kıyılmış, pipoluk, nargilelik tütün mamulleriyle puro ve sigarillo haricindeki tütün mamulleri, ısıtılarak ya da yakılarak tüketilenler ve nikotin içeriğine bakılmaksızın tütün mamulünü taklit eder tarzda kullanılan elektronik sigara ve elektronik nargile dahil her türlü mamul ve bunların tüketiminde kullanılan elektronik cihaz, aksam, yedek parça ve solüsyonlarının ithali yasaklanmıştır.

Bununla birlikte kişileri ve gelecek nesilleri tütün ürünlerinin zararlarından, bunların alışkanlıklarını özendirici reklam, tanıtım ve teşvik kampanyalarından koruyucu tertip ve tedbirleri içeren, herkesin temiz hava soluyabilmesinin sağlanması yönünde düzenlemeleri kapsayan 4207 sayılı Tütün Ürünlerinin Zararlarının Önlenmesi ve Kontrolü Hakkında Kanun çerçevesinde de söz konusu ürünlerin elektronik ortamda satışına yasak getirilmiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı