Güvenilir e-sigara sitesi

Yok hocam emin olun sigaranın etkilerinden çok daha iyi ve içmeyi abartacağımı sanmıyorum çünkü normalde günde 1 paket sigara içiyorum zaten ve bu cihazlarda nikotin iletimi çok daha iyi yapılıyor yani kesiyor insanı.

Bunun sebebi puffların kullandığı coil mi acaba? Bu lanet cihazlar neden bu kadar güzel anlamış değilim.

İyi yanları yerine kötü yanlarını okursanız anlarsınız. Zaten toz pembe yerlerine bakıyorsunuz. Nikotin veren herhangi bir şey ağır zararlar vermeden bırakmaz. Zaten sigaranın kalp krizi geçirtme sebebi. Nikotin zararlarını okuyun derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi yanları yerine kötü yanlarını okursanız anlarsınız. Zaten toz pembe yerlerine bakıyorsunuz. Nikotin veren herhangi bir şey ağır zararlar vermeden bırakmaz. Zaten sigaranın kalp krizi geçirtme sebebi. Nikotin zararlarını okuyun derim.
Öneriniz nedir peki? Madem zararlı buluyorsunuz bu kadar. Zaten var olan nikotin bağımlılığımı daha az zarar veren bir alternatifle değiştirmeye çalışıyorum.

Öneriniz nedir peki? Madem zararlı buluyorsunuz bu kadar. Zaten var olan nikotin bağımlılığımı daha az zarar veren bir alternatifle değiştirmeye çalışıyorum.

Direkt bırakamazsınız değiştirirseniz daha da zararlı olacaktır daha bağımlısı olursunuz yavaş yavaş bırakmayı deneyin paket sınırı koyabilirsiniz kendinize.

Yok hocam emin olun sigaranın etkilerinden çok daha iyi ve içmeyi abartacağımı sanmıyorum çünkü normalde günde 1 paket sigara içiyorum zaten ve bu cihazlarda nikotin iletimi çok daha iyi yapılıyor yani kesiyor insanı.

Bunun sebebi puffların kullandığı coil mi acaba? Bu lanet cihazlar neden bu kadar güzel anlamış değilim.

Coil ile alakası yok. Puffların ıcındekı lıkıtte efektör var, tadı veren şey o.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortada kendını avutmalık bir durum yok bunlar arastırmalar sonucu ortaya çıkan sonuclar. Tabii ki de elektronık sıgaraların zararı var sonucta ıcınde lıkıt var. Bu arada pufflar neredeyse sıgarayla aynı zararda.

Coil ile alakası yok puffların ıcındekı lıkıtde efektör var tadı veren şey o

Var içinizi sigaradan %95 daha az zararlı azıcık fazla içsem ne olacak diye diye yükselir merak etmeyin akciğerden kurtarsanız bile kalpten kurtaramazsınız çünkü kalbi etkileyen nikotindir.

Yeni konular

Geri
Yukarı