Güvenilir sistem alınacak site önerisi

edra_keith

Femtopat
Kasa alacağım bir sürü site mevcut biliyorum. İtopya, İncehesap, Sinerji, Gaming gen vs fakat çoğunun şikayeti var, okudum sitede. Müşteri hizmetleri kötü vs problemler var. Son zamanlarda alıp da memnun kaldığınız bir site var mı, müşteri hizmetleri güçlü ve kargo gönderimi güvenli olan. 40k üstü güçlü bir kasa özelleştirip almak istiyorum tek siteden. Kendim kasa toplayamıyorum şimdiden söyleyeyim. Teşekkürler.

Kasa alacağım bir sürü site mevcut biliyorum. İtopya, İncehesap, Sinerji, Gaming gen vs fakat çoğunun şikayeti var, okudum sitede. Müşteri hizmetleri kötü vs problemler var. Son zamanlarda alıp da memnun kaldığınız bir site var mı, müşteri hizmetleri güçlü ve kargo gönderimi güvenli olan. 40k üstü güçlü bir kasa özelleştirip almak istiyorum tek siteden. Kendim kasa toplayamıyorum şimdiden söyleyeyim. Teşekkürler.
itopya, sinerji 2 ay önce kendin topla özelliğiyle arkadaş topladı 43k ya itopyadan geçen haftada kuzenim sinerjiden 25k ya aldı

Hocam siz şikayetv*r gibi sitelere baktıysanız, her site için öyle yorumlar olduğunu görürsünüz. Gaming gen güvenilirdir, arkadaşım oradan 40 Bin TL'lik bir kasa aldı herhangi bir problem çıkmadı.

Yok direk tecnopata baktım aslında ama, işte birine iyi denk geliyor birine kötü herhalde. Okuyup okuyup duruyorum, hani sıkıntı çıkarsa en azından müşteri hizmetleriyle iletişime rahat geçmek istiyorum @xva

https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/HFNYPLTZ

Ekran kartını hemen alma

İndirimde bir 4070 ti kovala.

evet çoğunun var biliyorum fakat ulaşılmasının çok zor olduğundan bahsetmişler tecnopatta o yüzden bir emin olamadım aslında. eksik veya sorunlu üründe süründürmeyen bir site bakıyorum @xva

Yeni konular

Geri
Yukarı