Güvenilir ücretsiz VPN eklentisi

unknownuser5252

Centipat
Tarayıcımda kullanacağım ücretsiz bir VPN eklentisi arıyorum. Hız ve bağlantı kalitesinin orta düzeyde olması benim için sorun değil. Tek dikkat ettiğim nokta sunucularında kayıt tutmayacak olması. Devlet sırrı gizlediğimden değil, gizlilik konusunda takıntılarım olduğu için. 😄

Birkaç inceleme okudum ama hemen hemen hepsi sponsorlu olduğundan sizlere danışmak istedim. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarayıcımda kullanacağım ücretsiz bir VPN eklentisi arıyorum. Hız ve bağlantı kalitesinin orta düzeyde olması benim için sorun değil. Tek dikkat ettiğim nokta sunucularında kayıt tutmayacak olması. Devlet sırrı gizlediğimden değil, gizlilik konusunda takıntılarım olduğu için. 😄

Birkaç inceleme okudum ama hemen hemen hepsi sponsorlu olduğundan sizlere danışmak istedim. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Güvenilirliğini bilemem ve yüksek ihtimalle proxy görevi görüyordur ama ücretsiz en iyi "VPN" bence Touch VPN. Opera Tarayıcı'nın VPN'sini de kullanabilirsiniz. Ancak sizin ihtiyaçlarınızı karşılayamayacaklardır. İhtiyaçlarınızı karşılayan VPN hizmetleri için keseden para çıkması lazım maalesef.

Urban VPN var süresiz bedava üyelikte istemiyor şahsen kendim kullanıyorum.

Nord VPN ile Tor kullan bu sayede "Aşırı" güvenli bir şekilde internette sörf edebilirsin.
NOT: Harici olarak sistemine Tails Linux kurabilirsin bu sayede maksimum seviyede gizli olursun.

Genelde tek bir tarayıcıdan işlerimi yürüten biri olarak eklentiler daha verimli oluyor. Ama uygun bir öneri bulamaz isem Tor deneyebilirim sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı