Ücretsiz VPN önerisi

Arda20

Hectopat
Daha fazla  
Selam, ben 2 yıldır Opera VPN kullanıyorum fakat VPN'i özellikle akşamları aşırı yavaşlıyor. VPN'i kapattığımda 2K izleyebildiğim videoları VPN ile 480-720p takıla takıla izler oldum, bu yüzden başka bir VPN kullanmak istiyorum. Acaba önerileriniz neler? Ya da kendi kullandığınız ve önerdiğiniz VPN var mı?

Eğer VPN'i gizlilik için değilde, yasaklı sitelere erişimde kullanıyorsanız DNS adresinizi değiştirmeniz daha mantıklı olacaktır. İnternet hızınızda gözle görülür bir yavaşlama yaşanmaz. 8.8.8.8 adresiyle Google'n DNS ağına bağlanabilirsiniz.

Protonvpn hız limiti yok

Proton VPN'i indirdim kurdum fakat çalıştıramıyorum arka planda çalışıyor ve VPN de açık değil sorununu bir türlü anlayamadım o yüzden sildim bugün
En iyisi o. Bşraz kurcuklasaydın 3 tane uygulama kuruyor. Windowsta androidde smart tvde kullanıyorum hiç sorunu yok.

Eğer VPN'i gizlilik için değil de, yasaklı sitelere erişimde kullanıyorsanız DNS adresinizi değiştirmeniz daha mantıklı olacaktır. İnternet hızınızda gözle görülür bir yavaşlama yaşanmaz. 8.8.8.8 adresiyle Google'n DNS ağına bağlanabilirsiniz.

Onu nasıl yapacağım hocam ve gizlilikten kastınız nedir?

Eğer VPN'i gizlilik için değil de, yasaklı sitelere erişimde kullanıyorsanız DNS adresinizi değiştirmeniz daha mantıklı olacaktır. İnternet hızınızda gözle görülür bir yavaşlama yaşanmaz. 8.8.8.8 adresiyle Google'n DNS ağına bağlanabilirsiniz.

Bunu modemden mi yapıyoruz beyefendi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı