Güvenilir yerden Windows 10 Key önerisi

Daha önce aldığım tüm keyleri gittigidiyor üzerinden aldım. Yaklaşık 4 kez satın aldım 1 tanesi kendim için 3 tanesi çevremdeki insanlar için ve hiçbirinde en ufak bir sorun yaşamadım. Bu link işinizi görücektir muhtemelen. Satın aldıktan sonra çok geçmeden hem gittigidiyor mesaj kutunuza hem de kayıtlı olduğunuz e posta adresine mail geliyor. Hem yükseltme seçenekli kod geliyor hem de pro kullanıyorsanız pro anahtarı geliyor.

Daha önce aldığım tüm Key'leri Gittigidiyor üzerinden aldım. Yaklaşık 4 kez satın aldım 1 tanesi kendim için 3 tanesi çevremdeki insanlar için ve hiçbirinde en ufak bir sorun yaşamadım. Bu link işinizi görücektir muhtemelen. Satın aldıktan sonra çok geçmeden hem Gittigidiyor mesaj kutunuza hem de kayıtlı olduğunuz e posta adresine mail geliyor. Hem yükseltme seçenekli kod geliyor hem de Pro kullanıyorsanız Pro anahtarı geliyor.

Hocam dediğiniz kullanıcıdan aldım 2 kere hatalı Key gönderdi şimdi ise mesajlarıma bakmıyor ya da uyuyor hadi hayırlısı.

Hocam dediğiniz kullanıcıdan aldım 2 kere hatalı Key gönderdi şimdi ise mesajlarıma bakmıyor ya da uyuyor hadi hayırlısı.
Hocam ürünü onaylamak sizin elinizde. Siz onaylamadan karşı tarafa para gitmiyor kesinlikle. O yüzden içiniz rahat olsun satıcıyla iletişimde kalın tekrar aynı şey gerçekleşirse gerekirse siteye mesaj atın siparişi iptal etmek istiyorum diye veyahut orada iptal et varsa oradan halledebilirsiniz. İnanın 4 kez aldım hiçbir sorun yaşamadım sizin şansınıza 😕

Hocam ürünü onaylamak sizin elinizde. Siz onaylamadan karşı tarafa para gitmiyor kesinlikle. O yüzden içiniz rahat olsun satıcıyla iletişimde kalın tekrar aynı şey gerçekleşirse gerekirse siteye mesaj atın siparişi iptal etmek istiyorum diye veyahut orada iptal et varsa oradan halledebilirsiniz. İnanın 4 kez aldım hiçbir sorun yaşamadım sizin şansınıza 😕

Ürünün sayfasına bakarken anladım dolandırıldığımı iade isteği attım şükür ki onaylamamışım.
(Mesajıma hala bakmadı :d)

Hocam benim önerdiyim yere bakar mısınız ben 3 tane almıştım ve ucuz yani dolandırsa gidecek 7 TL pek birşeyde yok 60TL'ye dolandırılmak var ben tercihi size bırakıyorum.
Haydaa 7 TL olan anahtar 60 TL olmuş sizin ürün satışa kapanmış hocam.
Neden böyle oldu acaba?

Böyle bir şeye sebebiyet verdiğim için özür dilerim sizden yok yere uğraştırdım. Daha önceki alışverişlerime güvenerek yolladım yoksa yollamazdım.

Hocam merak etmeyin sizi suçlamıyorum zaten 10.50TL kenara köşeye atılacağından harcamam lazımdı. Pek kafanıza takmayın.
Böyle bir şeye sebebiyet verdiğim için özür dilerim sizden yok yere uğraştırdım. Daha önceki alışverişlerime güvenerek yolladım yoksa yollamazdım.

Hocam satıcıyla konuştuk bana yeni bir Key gönderdi ve çalıştı teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı