Çözüldü Güvenli arama ayarı kapanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CydroNN

Femtopat
Daha fazla  
Güvenli arama ayarım kapanmıyor, bunu bilgisayardan nasıl halledebilirim?

resim_2024-04-20_005905289.png

Çözüm
Google hesabınızın üniversite/okul hesabında olmadığından emin olun, eğer değilse kullandığınız sağlayıcının buna yönelik bir kısıtlaması mevcut olabilir. Sağlayıcı ile iletişime geçip kapanma talebi verebilirsiniz.
Google hesabınızın üniversite/okul hesabında olmadığından emin olun, eğer değilse kullandığınız sağlayıcının buna yönelik bir kısıtlaması mevcut olabilir. Sağlayıcı ile iletişime geçip kapanma talebi verebilirsiniz.

Çözüm

Bağlı değil internet sağlayıcımı arayıp kapattırdım Google da falan bu ayarı kapatabiliyorum fakat kendi kullandığım tarayıcı Opera'da kapatamıyorum.

Sorunumu düzelttim internet sağlayıcımı arayıp güvenli ağ modunu kapattırdım ve tarayıcı ayarlarımı sıfırladığımda hata düzeldi. İlginiz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı