Güvenli format USB'si nasıl hazırlanır?

Glapnak

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi sosyaller. Dün bilgisayarıma virüs bulaştırdım adamlar Steam hesabımdan tut Binance hesabıma kadar girdiler. Tüm hesap bilgisayarım bilgisayarda giriliydi. Olaydan sonra Kaspersky satın aldım bir şeyler sildi fakat güvenemeyip bilgisayarda format flashı hazırlayıp format attım. Bugün saat 2 gibi Steam hesabımdan insanlara link atılmış içime kuşku düştü acaba flash ile virüsü şu anki sisteme mi taşıdım diye. Yeniden format atmak istiyorum fakat nasıl virüssüz format flashı hazırlayacağımı bilmiyorum.

Sistem: Windows 11.

Steam hesabınızın şifresini, e-posta adresini değişin. E-posta adresinize sızmışlar. Kaspersky gibi dandik bir antivirüsten yana Rogue Killer kullanmanızı önerirdim

Steam hesabınızın şifresini, e-posta adresini değişin. E-posta adresinize sızmışlar. Kaspersky gibi dandik bir antivirüsten yana Rogue Killer kullanmanızı önerirdim
şifreyi filan değiştirdim e postaya da mesaj güvenliği ekledim rogue killeri deniyorum şimdi.

Rouge killer ile tarattım bir sonuç çıkmadı tüm hesaplarımı yeni e postaya taşıyorum steami değiştirirken bir anda takılmaya başladı bilgisayar yüksek ses çıkarıyordu dırr diye galiba hala içerdeler şimdi güvenli bir format flashı lazım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı