Güvenli mod sonrası sistem siyah ekranda kaldı

Canb1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımda güvenli moda girmek istedim ve yeniden başlattım sonrasına bilgisayar siyah ekranda kaldı. Hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. (BIOS ekranı, Windows ekranı gelmiyor.)
Siyah ekran varken tahminimce arka planda Windows geliyor, Windows açılıyor şifremi girebiliyorum.
açma tuşuna basıldığında siyah ekran kalıyor işletim istemi boot etmiyor, BIOS'a girilemiyor. Tüm fanlar çalışıyor ama ekranda sadece siyah ekran var.
Başka HDMI denedim RAM'leri söküp taktım ekran kartını çıkartıp taktım hiçbiri bir işe yaramadı.
Not: Güvenli moda girmek için MSConfig kullandım.
Anakart B450 Gaming Pro Carbon Max.
CPU Ryzen 5 3600X.
Ekran kartı 1050 Ti.

Son düzenleme:
Merhaba. Bilgisayarımda güvenli moda girmek istedim ve yeniden başlattım sonrasına bilgisayar siyah ekranda kaldı. Hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. (BIOS ekranı, Windows ekranı gelmiyor.)
Siyah ekran varken tahminimce arka planda Windows geliyor, Windows açılıyor şifremi girebiliyorum.
açma tuşuna basıldığında siyah ekran kalıyor işletim istemi boot etmiyor, BIOS'a girilemiyor. Tüm fanlar çalışıyor ama ekranda sadece siyah ekran var.
Başka HDMI denedim RAM'leri söküp taktım ekran kartını çıkartıp taktım hiçbiri bir işe yaramadı.
Not: Güvenli moda girmek için MSConfig kullandım.
Anakart B450 Gaming Pro Carbon Max.
CPU Ryzen 5 3600X.
Ekran kartı 1050 Ti.
Merhaba hocam bende laptop'um da aynı sorunları alıyordum her şey çalışıyor fakat ekran hiç bir şekilde gelmiyordu youtube ve google da bütün çözümleri denedim hiç birisi olmadı bir tanesi hariç BIOS pilini çıkart 2 - 3 dakika bekle ve geri tak sonra çalıştır ben bu şekilde düzeltmiştim

Merhaba hocam bende laptopum da aynı sorunları alıyordum her şey çalışıyor fakat ekran hiçbir şekilde gelmiyordu YouTube ve Google da bütün çözümleri denedim hiçbirisi olmadı bir tanesi hariç BIOS pilini çıkart 2 - 3 dakika bekle ve geri tak sonra çalıştır ben bu şekilde düzeltmiştim.

BIOS pilini anakart söketine kadar denedim şu an çözümü buldum monitör görüntü vermiyormuş ne alaka anlamadım ama başka ekrana geçince görüntü geldi.

Geri
Yukarı