Güvenlik kamerası önerisi

playerorhan

Picopat
Daha fazla  
Merhaba,

Ben SIM kartlı, gece görüşlü, pır dedektörlü, elektrik kesildiğinde kendi içindeki bir bataryadan çalışabilen iç mekan güvenlik kamerası arıyorum. Güneş paneli olsun istemiyorum veya varsa da sökülüp kullanılabilmeli. Hangi marka ve model tavsiye ederdiniz?

Merhaba,

Ben SIM kartlı, gece görüşlü, pır dedektörlü, elektrik kesildiğinde kendi içindeki bir bataryadan çalışabilen iç mekan güvenlik kamerası arıyorum. Güneş paneli olsun istemiyorum veya varsa da sökülüp kullanılabilmeli. Hangi marka ve model tavsiye ederdiniz?

SIM kart desteği ve dahili bataryası olan modeller varsa da çok pahalı olabilir. Bunun yerine USB kablosuyla enerji alan bir güvenlik kamerası (ya da bataryalı bir güvenlik kamerası) + bir powerbank ve bataryalı bir 3G/4G modem alarak işi halledebilirsiniz.

Hem bataryalı hem SIM kartlı model ben görmedim ama varsa ben de alabilirim fiyatı uygunsa :)

Bu şekilde evde internetin ve elektriğin gidip gitmemesi derdinden tamamen bağımsız olarak (tabi elektrik uzun süre giderse o başka bir durum) 7/24 çalışan bir güvenlik kamerası kurmuş olursunuz.

Powerbankın sürekli prizde durması pek sağlıklı olmayabilir bunun için de bir akıllı priz alıp powerbankın sadece belirli zamanlarda şarj olmasını da sağlayabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı