Güzel grafikli ve içine çeken oyun tavsiyesi

@301230 ben size ve sevdiğiniz oyuna saygı duyuyorum. Gülmem saygı göstermediğim anlamına gelmiyor. Ayrıca diyelim ki dalga geçmek amacı ile "🤣" emojisini koydum, siz de benim yazdığım yoruma aynı emojiyi koymuşsunuz. Sizin yaptığınız ne oldu peki?

@301230 ben size ve sevdiğiniz oyuna saygı duyuyorum. Gülmem saygı göstermediğim anlamına gelmiyor. Ayrıca diyelim ki dalga geçmek amacı ile "🤣" emojisini koydum, siz de benim yazdığım yoruma aynı emojiyi koymuşsunuz. Sizin yaptığınız ne oldu peki?
Eee, niye dalga geçtin peki. Ben sana, sen bana "Hahaha" emojisi attın diye attım farkettiysen. Neyse uzatmaya gerek yok.

Eee, niye dalga geçtin peki. Ben sana, sen bana "Hahaha" emojisi attın diye attım farkettiysen. Neyse uzatmaya gerek yok.

Ben size diyorum ki "Ben size ve sevdiğiniz oyuna saygı duyuyorum". Siz gelmişsiniz bana hala niye dalga geçtiniz diyorsunuz. Yapmayın Allah aşkına...

"A Story About My Uncle" ilk başta oyundan bir ümidim yoktu ama bir de oynayınca grafikleriyle ve oyunun mükemmel hikayesiyle beni şaşırtmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı