Güzel Kızlar Çirkin Erkeklere Nasıl Bakıyorlar ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güzel kızlar kendinden çirkin erkekleri severler. Feminist oldukları için. Biraz da kendilerini üstün görüyorlar. Sen git bak köylü kızına, asla trip yok her zaman denileni yaparlar. Fakirlik yaşamışlar onlar. Ama şehir kızları kendilerini hep en üstte görür. Zeki görür(Güya). Ve ikide bir dudaklarını büzüştürüp instengırama ve feysbuka fotoğraf atarlar. Üstüne de keko diye tabir ettiğimiz toplum. Takip ederler. Altına "Çok güzelsin" vs. yazarlar.

Birde youtube kanal linkini at merak ettim.

Güzel kızlar kendinden çirkin erkekleri severler. Feminist oldukları için. Biraz da kendilerini üstün görüyorlar. Sen git bak köylü kızına, asla trip yok her zaman denileni yaparlar. Fakirlik yaşamışlar onlar. Ama şehir kızları kendilerini hep en üstte görür. Zeki görür(Güya). Ve ikide bir dudaklarını büzüştürüp instengırama ve feysbuka fotoğraf atarlar. Üstüne de keko diye tabir ettiğimiz toplum. Takip ederler. Altına "Çok güzelsin" vs. yazarlar.

Birde youtube kanal linkini at merak ettim.
Valla o zaman biz boş boş ortalıkta gezicez anlaşılan :D Bi serseri değiliz diye bakmıyorlar.
Youtube kanalı açmıştım fakat kapattım. Garry's Mod'da korku haritaları çekiyordum fakat şimdiki bilgisayarım çöp olduğundan acayip kasma yapıyordu video çekiminde. Yeni gelecek bilgisayar ile ilk işim video çekmek olacak. Kanalı kurduğum gibi sana atarım linkini ama söz :)

Ve son olarak'ta niye bu kadar sevgili vs. şeyler istiyorsun ki? Git bilgisayarla oyna keyfini yaşa. Bir sevgilin nişanlık evlendiğin kişi olursa. Hep onu düşünürsün. Hiç bir şey eğlence vermez sana.

Dipnot: Steam'de engelimi kaldır. "+rep" yorumu atmıştım. Nickim "CyberLinq' :)

Ve son olarak'ta niye bu kadar sevgili vs. şeyler istiyorsun ki? Git bilgisayarla oyna keyfini yaşa. Bir sevgilin nişanlık evlendiğin kişi olursa. Hep onu düşünürsün. Hiç bir şey eğlence vermez sana.

Dipnot: Steam'de engelimi kaldır. "+rep" yorumu atmıştım. Nickim "CyberLinq' :)
Engel yok ki engellemedim. Cyber diye birisi var o sen değil misin ?

Cyber benim. Zamanında engellemiştin. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı