Güzel olup dikkat çekmemek normal mi?

gulfidan_21

Femtopat
Daha fazla  
Annem bana güzel olduğumu ama arada sırada dik yürümediğim için dikkat çekmediğimi ve burnumu yaptırırsam barbie gibi olacağımı söyledi, bence bu konuda samimi değil. Güzel olup dikkat çekmemek normal mi?

Bu da çok doğru bomboş konuşan o kadar çok insan var ki. Her duyduğuna kafa yorma derim ben kardeşim. Bu arada yaşın kaçtı merak ettim?

Ssöylersem, yargılarsın ve derlerine çalış dersin. Ki ders çalışıyorum, başarılı bir öğrenciyim. 9 gün sonra 15 oluyorum. Sadece durduk yere insanların bana güzelsin demeleri ve annemin bana demesi beni tedirgın ediyor. Dış görünüş gerçekten umurumda değil, uzattığım için kusura bakma.

Yoo hiç de yargılamam neden yargılayayım ki hepimiz 15 yaşında olduk. Daha vücudun ve yüz hatların tam oturmamış olabilir şu anlık, dikkat çekmiyorsun yorumu çok geçerli değil bence. Yarın bir gün sen de dikkat çekersin. Kusura bakmalık bir durum da yok ortada uzatmadın :D

tesirın ediyor derken ne demek istedin anlamadım yanlış yazdın herhalde bu arada.

Ayrıca dersine falan çalışmanı söyleyeceğimi düşünmen saçma çünkü şu an konuştuğumuz konu bundan çok ayrı. Başarılı bir öğrenciysen ne mutlu sana umarım güzel yerlere gelirsin ve iyi bir kariyerin olur.-

Yoo hiç de yargılamam neden yargılayayım ki hepimiz 15 yaşında olduk. Daha vücudun ve yüz hatların tam oturmamış olabilir şu anlık, dikkat çekmiyorsun yorumu çok geçerli değil bence. Yarın bir gün sen de dikkat çekersin. Kusura bakmalık bir durum da yok ortada uzatmadın :D

Tesirın ediyor derken ne demek istedin anlamadım yanlış yazdın herhalde bu arada.

Ayrıca dersine falan çalışmanı söyleyeceğimi düşünmen saçma çünkü şu an konuştuğumuz konu bundan çok ayrı. Başarılı bir öğrenciysen ne mutlu sana umarım güzel yerlere gelirsin ve iyi bir kariyerin olur.-

Teşekkür ederim, çünkü annem bu tür konuların konuşulmasını sevmez, ders çalışın der. Bu psikolojiyle yazdım. Tesırıni yerine tedirgin demek istemiştim :)

Annen sanırım oldukça baskın bir karakter. Konuştuklarını bu kadar etkilemesine izin vermemelisin abi tavsiyesi olsun benden sana :D Ben de benzerlerini yaşadığımdan biliyorum.

Annen sanırım oldukça baskın bir karakter. Konuştuklarını bu kadar etkilemesine izin vermemelisin abi tavsiyesi olsun benden sana :D Ben de benzerlerini yaşadığımdan biliyorum.

Teşekkür ederim, beni anladığın için abicim.

Teşekkür ederim, beni anladığın için abicim.

Aslında amacım dikkat çekmek değildi sadece annem niyê bunu diyor ki? Onu anlamıyorum.
Emin ol bana bir annenin evladı isterse kainattaki en çirkin varlık olsun yinede güzeldir ve zaten güzellik göreceli bir kavram olduğu için birçok şey olabilir.

Geri
Yukarı