Guild Wars 2'nin Boyutu Nedir?

enesbsk

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Otomotiv Mühendisi
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere Guild Wars 2 geçtiğimiz günlerde ücretsiz oldu. Bende hazır akk yenilenmişken indirip oynamak istedim ama oyunun boyutunu bilmiyorum. O tür oyunları fazla sevmediğimden, boyutu yüksekse sevmediğim bi oyunun tüm akk mi sömürmesini de istemiyorum. Oyun ilk kurulum aşamasında kaç GB indirme yapıyor? Ve oyun hakkında ki düşüncelerinizi söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyun gerçekten sayılı güzel oyunlardan. Sizin için araştırma yaptım ve şuanda 25 GB HDD Kapasitesi istiyor oyun. Çeşitli yerlerde 16 çeşitli yerlerde 20 GB Olduğu yazılmış. Yani en az 15-20 GB Bir oyundan bahsediyoruz. Ama indirin çok güzel oyundur keyfini alırsınız.

oyunda zaten görev sistemi yok sadece karakter ve oyun story si var mount sistemi pof paketi ile geldi zaten ilk yarım saatte mount felan alamassın nasıl denedin de bu karara vardın anlamış değilim

oyunda zaten görev sistemi yok sadece karakter ve oyun story si var mount sistemi pof paketi ile geldi zaten ilk yarım saatte mount felan alamassın nasıl denedin de bu karara vardın anlamış değilim
Konuyu yeni gördüm, arkadaş ilk yarım saatte oyunu ücretsiz oynayamayacağını anlayınca "hater" olmuş sanırım. Çünkü bu evrende en iyi binek sistemine sahip oyundur:D

Geri
Yukarı