Guitar Hero kullanılmamış (0) set bulmak

WhoWalksAlone

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba!

1 Hafta kadar önce izlediğim bir videodan sonra "oha ben bunu nasıl unutmuşum" tepkisiyle birlikte guitar Hero denen şeyin varlığını bir kez daha hatırladım. Zamanında (lise yıllarımda) PlayStation kafelere giderek çok fazla oynardık arkadaşlarımla. Ve şimdi tekrar hatırlayınca hazır evde çokça vakit geçirdiğimiz bu dönemde alıp evime oynamak istedim. Ucuzundan bir PlayStation 3 alırım şeklinde bir düşünceyle ilk olarak seti (bateri ve gitar) aramaya başladım. Ancak gördüğüm kadarıyla bireysel satıcılar dışında (ki onlarda da bu kutusu açılmamış ve hiç kullanılmamış bir üründür garantisi bulunmuyor) kimsede bulamadım. Birkaç arkadaşıma sordum ancak hepsi Google'a "guitar Hero set" yazıp karşılarına çıkan sayfalar dışında bir şey atmadılar. Bu sebeple sizlere sormak istedim.

Bildiğiniz kıyıda köşede kalmış bir 0 (hiç kullanılmamış, kutusu dahi açılmamış) set satıcısı varsa (Online olmak zorunda) ve benimle bu satıcı paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Şimdiden herkese teşekkürler.

Birkaç arkadaşıma sordum ancak hepsi Google'a "guitar Hero set" yazıp karşılarına çıkan sayfalar dışında bir şey atmadılar. Bu sebeple sizlere sormak istedim.
Burada da farklı bir senaryo yaşanacağını sanmıyorum.

Çok eski bir konsolun çok eski bir seti. Kutusu açılmamış sıfırını bulmak, imkansız gibi bir şey. Boşa vakit harcarsınız, bulsanız da öyle bir ürün koleksiyon öğesi niteliği taşır muhtemelen, ucuza kapatabileceğinizi sanmıyorum.

Burada da farklı bir senaryo yaşanacağını sanmıyorum.

Çok eski bir konsolun çok eski bir seti. Kutusu açılmamış sıfırını bulmak, imkansız gibi bir şey. Boşa vakit harcarsınız, bulsanız da öyle bir ürün koleksiyon öğesi niteliği taşır muhtemelen, ucuza kapatabileceğinizi sanmıyorum.
Yanıtınız için teşekkür ederim öncelikle.
Farkındayım, eski bir set ancak belki hala üretiliyordur diye düşünmüştüm.
Ya da yan sanayi, farklı bir bilindik marka ama dandik değil (örneğin logitech'in mikrofonları gibi) vardır ve önerebilecek biri çıkar diye düşünerek sormak istedim.

Farkındayım, eski bir set ancak belki hala üretiliyordur diye düşünmüştüm.
Hiç sanmıyorum üretildiğini.
Ya da yan sanayi, farklı bir bilindik marka ama dandik değil (örneğin logitech'in mikrofonları gibi) vardır ve önerebilecek biri çıkar diye düşünerek sormak istedim.
Tahminimce üretmiyorlardır. Kontrolcü gibi olsa üretilirdi de, tek oyun için bir set yani sonuçta.

Geri
Yukarı