H100i Elite Capellix'ten H150i Elite Capellix'e geçmeye değer mi?

Ereilian

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. H100i Elite Capellix satın aldım. 1 ay olmadı daha. 3400'e satın aldım. Şimdi 5000'e sıfır jeletinli kutu da H150i Elite Capellix buldum. Bendekini satıp geçmeye değer mi sizce? Performans farkı hisseder miyim? Ses ve derece vs. bakımından. İşlemcim 13600KF.

Merhaba. H100i Elite Capellix satın aldım. 1 ay olmadı daha. 3400'e satın aldım. Şimdi 5000'e sıfır jeletinli kutu da H150i Elite Capellix buldum. Bendekini satıp geçmeye değer mi sizce? Performans farkı hisseder miyim? Ses ve derece vs. bakımından. İşlemcim 13600KF.

Soğutmasından memnunsanız bence gerek yok.
Tek fark 240 360 olması ve bir fan fazla olması geri kalan her şeyi aynı.

Memnun değil misiniz? Bende aynı soğutucuyu almayı düşünüyordum. Ses yaptığını söyleyen kimseyi duymadım.

Açıkçası quiet mod da fanlar 1600 1800RPM kadar dönüyor Apex Legends Valorant gibi oyunlar da bir de bu hal de. Diğer oyunları düşünemiyorum bile benimle mi alakalı anlamadım ama.

Açıkçası quiet mod da fanlar 1600 1800RPM kadar dönüyor Apex Legends Valorant gibi oyunlar da bir de bu hal de. Diğer oyunları düşünemiyorum bile benimle mi alakalı anlamadım ama.

Bence soğutucuyu söküp macun değiştirip tekrar montaj yapın. Bende çok araştırdım bu soğutucuyu ve ses şikayeti duymadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı