H110M PRO-VD anakart iyi mi?

kuzeysdadsa

Hectopat
Merhaba, bu anakart sizce nasıl? Ne kadar fiyatı vardır satsam iyi bir kart mı? Ve aynı zamanda bu anakart benim ekran kartım ASUS ROG STRIX 570 ile uyumlu olur mu acaba? Teşekkürler.

65349164-d8c7-4e2c-a4c6-9e36318b24a4.jpg

Dosya Ekleri

• 5d11521d-95c9-4949-a086-b1941a8fd07d.jpg
    5d11521d-95c9-4949-a086-b1941a8fd07d.jpg
    160,2 KB · Görüntüleme: 15
  • 777ca624-a298-4466-8be2-fd61d92220c4.jpg
    777ca624-a298-4466-8be2-fd61d92220c4.jpg
    107,5 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bu anakart sizce nasıl?
Seneler öncesinin en giriş seviye kartlarından birisi. İyi diyemem, zamanında düşük bütçeli sistemlerde kullanılıyordu. 6 ve 7. nesil Intel işlemcileri destekliyor. Ölü bir soket, günümüzde bu sokete sistem kurmak mantıksız.

Ve aynı zamanda bu anakart benim ekran kartım ASUS ROG STRIX 570 ile uyumlu olur mu acaba?
Uyumlu. Ekran kartı ve anakart arasında uyumsuzluk pek söz konusu değil. İşlemciniz i3 7100, bu yüzden darboğaz yaşarsınız.

Seneler öncesinin en giriş seviye kartlarından birisi. İyi diyemem, zamanında düşük bütçeli sistemlerde kullanılıyordu.

Ayrıca SATA portları sökülmüş anakartın.

Uyumlu. Ekran kartı ve anakart arasında uyumsuzluk pek söz konusu değil. İşlemciniz i3 7100, bu yüzden darboğaz yaşarsınız.
anladım teşekkür ederim benim şuanki ana kartım
Seneler öncesinin en giriş seviye kartlarından birisi. İyi diyemem, zamanında düşük bütçeli sistemlerde kullanılıyordu.

hocam öncelikle çok teşekkür ederim. peki ben bu kartı satsam fiyat aralığı nedir letgo da falan ?

İlk mesajımda "SATA portu sökülmüş" yazmıştım, yanlış gördüm kusura bakmayın. Öyle bir durum yok. O yüzden düzenledim mesajımı. Tekrardan kontrol edin lütfen.

Peki ben bu kartı satsam fiyat aralığı nedir Letgo'da falan?
800-900 TL edebilir.

İlk mesajımda "SATA portu sökülmüş" yazmıştım, yanlış gördüm kusura bakmayın. Öyle bir durum yok. O yüzden düzenledim mesajımı. Tekrardan kontrol edin lütfen.

800-900 TL edebilir.
hocam teşekkür ediyorum. ben bunu letgoya koyiyim ozmaan çalışıyor mu çalışmıyor mu bilmiyorum test falan nasıl yapılır hiç bir fikrim yok. ben bunu da düşündüm acaba bunu kendi pc mi taksam ama sanırım o da olmaz gibi

hocam teşekkür ediyorum. ben bunu letgoya koyiyim ozmaan çalışıyor mu çalışmıyor mu bilmiyorum test falan nasıl yapılır hiç bir fikrim yok. ben bunu da düşündüm acaba bunu kendi pc mi taksam ama sanırım o da olmaz gibi
1000 lira yazan var mı letgoda hocam versem mi acaba

₺1.000 yazan var, Sahibinden'de daha yükseğe de koyan var da satılmaz hocam.

Ben bunu da düşündüm acaba bunu kendi PC'me taksam ama sanırım o da olmaz gibi.
Hocam soket uyumluluğu olması lazım her anakarta her işlemciyi kafana göre takamıyorsun. Elindeki sistem nedir? Anakarta takılı olarak i3 7100 görüyorum, günümüz için oldukça yetersiz bir işlemci. Bunun üzerine sistem kurulmaz.

₺1.000 yazan var, Sahibinden'de daha yükseğe de koyan var da satılmaz hocam.

Hocam soket uyumluluğu olması lazım her anakarta her işlemciyi kafana göre takamıyorsun. Elindeki sistem nedir? Anakarta takılı olarak i3 7100 görüyorum, günümüz için oldukça yetersiz bir işlemci. Bunun üzerine sistem kurulmaz.
yok hocam benim sistem var zaten intel core i5 9400f işlemci. ben bunun için dedim

Geri
Yukarı