H110M Pro ve G4400 BIOS Ekranında Donma

canakboyraz

Hectopat
Daha fazla  
  • Anakart: H110M Pro (BIOS güncellemesi yapıldı)
  • RAM: 4 GB DDR4 Fury
  • İşlemci: G4400
Ekran kartı almadım. Monitör VGA girişli. Anakarta VGA slotundan bağlı.

Anakart logo ekranında donuyor. BIOS'a girebiliyorum. Flash ile format atmak istediğim zaman, BIOS ekranından sonra siyah ekranda donuyor. Harici bir bilgisayarda formatlayıp taktım, yine de siyah ekranda kalıyor. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Elimde 2 sistem var, HDD'yi denedim çalışıyor. RAM'i çalışan sisteme taktım, problem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha öncesinde hdmi monitör ve ekran kartı ile kullandigim için şu an anakart ekranı sonrası windows lood ekranını göstermemesi gibi bir şey söz konusu olabilir mi ? Bios da buna benzer bir ayar yada
Usb den eminim evet çünkü diğer sistemime takip format attım direk.
Tek tek her ürünün farklısini taktım sonuç aynı bios ayarlarıyla ilgili bir hdd boot edememe sorunu bence ama anlayan biri bu ayarlara yardım etmeli
Bütün parçaları alternatifleri ile değiştirerek denedim. Aynı sonuç. Bence sorun hdd yi boot edemiyor. Bios ayarlarıyla ilgili ama malesef bilmiyorum o konuyu yardımcı olacak var mı

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı