MSI H110M PRO-VD BIOS Güncelleme

FIFFLAREN

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da gördüğünüz gibi MSI H110M Pro VD MS (7996) anakartımı güncellemek istiyorum. Ne yapacağım hakkında hiçbir bilgim yok. Hangi sürümü kullandığımı da bilmiyorum, son güncellemeyi vs. nasıl indirebilirim, yardmcı olur musunuz?

İşlemci: Pentium G4560 Kaby Lake

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows tuşu + S yapıp, dxdiag yaz. Sonra çalıştır. Burada BIOS yazan yerin yanında sürüm yazıyor. Daha sonra anakartın sitesine gir. Burada güncel BIOS varsa indir. Zip dosyasının içindekileri USB'ye kopyala. Bilgisayarı yeniden başlatıp BIOS'a gir. Buradan M-Flash ile güncelle. Video sana yardımcı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows tuşu + S yapıp, dxdiag yaz. Sonra çalıştır. Burada BIOS yazan yerin yanında sürüm yazıyor. Daha sonra anakartın sitesine gir. Burada güncel BIOS varsa indir. Zip dosyasının içindekileri USB'ye kopyala. Bilgisayarı yeniden başlatıp BIOS'a gir. Buradan M-Flash ile güncelle. Video sana yardımcı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Destek: H110M PRO-VD | Motherboard - The world leader in motherboard design | MSI Türkiye

son sürüm en üstteki mi oluyor ben linkte biraz aşağı inince 2B sürümünü kullanıyormuşum benim sürümümden sonra 7996 diye başlayan sürümler çıkmış hep en üstteki doğru mu acaba ?

Merhaba konu üzerinden biraz geçmiş ama M-Flashla korktuğum için LiveUpdate indirdim şu an Anakartımın Sürümü 2B0 şu şekilde 2H0 Versiyonunu bulmuş ama sitesine baktığımda böyle bir sürüm yok ve son sürüm de bu değil ne yapmam lazım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı