H1Z1 İçin HD4800 Sistemi Yükseltme

StrangeH1Z1

Hectopat
Daha fazla  
Muhtemelen H1Z1'i performans açısından etkileyen parçalar bunlar. Kendi çapımda ayarlar yaparak oyunda 30 ila 50FPS arasında oynayabiliyorum. Hangi parçayı değiştirsem? Muhtemelen ekran kartım olacak bu, daha iyi performans alırım. Ve en uygun fiyattan önerebileceğiniz parça hangisidir, yardımcı olur musunuz?
  1. HD4800 Ekran Kartı
  2. G-Skill 12GB Bellek
  3. AMD Phenom II X4 955 İşlemci

Eğer yeterli bütçe varsa sistemi komple güncellemenizi öneririm. Ekran kartını değiştirseniz işlemciyi de değiştirmeniz gerekecek. Ekran kartınız güçlü olsa da eski. Sadece H1Z1 performansı için istiyorsanız büyük ihtimalle daha iyi bir işlemciye ihtiyacınız var.

Eğer yeterli bütçe varsa sistemi komple güncellemenizi öneririm. Ekran kartını değiştirseniz işlemciyi de değiştirmeniz gerekecek. Ekran kartınız güçlü olsa da eski. Sadece H1Z1 performansı için istiyorsanız büyük ihtimalle daha iyi bir işlemciye ihtiyacınız var.
Çok fazla bi performans istemiyorum sadece biraz daha iyi olması makul benim kesin bilgiye ihtiyacım var İşlemcim yada ekran kartım zorlanıyor H1z1 oynamak için hangisini degiştirmeliyim yada ekran kartını degiştirirsem yada işlemciyi degiştirirsem ikisinide degiştirmek zorundamıyım ?

Zorunda değilsiniz elbette. Eğer işlemciden tam performans alıyorsanız -sıcaklık vb durumlar dolayısıyla verim düşmeleri yaşanabilir- daha güncel ve güçlü bir ekran kartı alarak başlayabilirsiniz. Ancak H1Z1'de yüksek işlem gücüne de ihtiyacınız var. İşlemciniz yeni ekran kartınıza yetersiz kalırsa yeni bir işlemciye geçmeniz de gerekebilir.

Zorunda değilsiniz elbette. Eğer işlemciden tam performans alıyorsanız -sıcaklık vb durumlar dolayısıyla verim düşmeleri yaşanabilir- daha güncel ve güçlü bir ekran kartı alarak başlayabilirsiniz. Ancak H1Z1'de yüksek işlem gücüne de ihtiyacınız var. İşlemciniz yeni ekran kartınıza yetersiz kalırsa yeni bir işlemciye geçmeniz de gerekebilir.
Ekran kartı önerebilirmisiniz? Bütçe önemli degil ortalama 300 500TL civarında olursa iyi olur daha fazlada olabilir ben Sapphire r7 265 dual 2gb 256 bit almayı düşünüyorum veya ona benzer birşey
Ayrıca 128 bit 4gb bi ekran kartı ile 2gb 256 bit bi ekran kartının fiyatları ortalama aynı sayılır hangisi daha iyi performans sağlar oyun konusunda

RX 460 alabilirsiniz. Ancak anakartınız çok eski olabilir. Ekran kartından anakart sebebiyle performans alamama riskiniz olduğunu da bilmeniz gerek. Bu sebeple yeni bir sisteme ihtiyacınız olabilir.

RX 460 alabilirsiniz. Ancak anakartınız çok eski olabilir. Ekran kartından anakart sebebiyle performans alamama riskiniz olduğunu da bilmeniz gerek. Bu sebeple yeni bir sisteme ihtiyacınız olabilir.
Bu işlerden birazda olsa anlıyorum ve anakartım o kadar eski degil anakart power gibi parçaları kolayca temin edebilirim diye düşünüyorum önerdigin ekran kartı RX 460 ''128 bit'' olmasına ragmen işimi görücekmi az önce sorudugum gibi 128 bitle 256 bit ekran kartlarının arasında fiyat olarak dağlar var bu ne gibi etki eder veya edermi Bit ekran kartı açısından önemli diye biliyorum

Aksine bit, bellek gibi değerler ekran kartı alınırken bakılacak olan kriterlerden değil. Size sorun yapmayacaktır. 1050 de düşünülebilir.
Çok saol yardımın için öncelikle ekran kartını olmazsa işlemciyi tabi bunları yaparken sorun çıkaran diger tüm parçaları degiştirecegim

Muhtemelen H1Z1'i performans açısından etkileyen parçalar bunlar. Kendi çapımda ayarlar yaparak oyunda 30 ila 50FPS arasında oynayabiliyorum. Hangi parçayı değiştirsem? Muhtemelen ekran kartım olacak bu, daha iyi performans alırım. Ve en uygun fiyattan önerebileceğiniz parça hangisidir, yardımcı olur musunuz?
  1. HD4800 Ekran Kartı
  2. G-Skill 12GB Bellek
  3. AMD Phenom II X4 955 İşlemci
gtx 1050ti alabilirsin

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı