H2002p kulaklıkta Valorant için ayarlar nasıl olmalı?

Exedar

Picopat
Daha fazla  
Valorant için en iyi ses kasma ayarları nedir? 7.1 kullanmak istiyorum ancak Valorant desteklemiyor sanırım. En yakın 7.1 deneyimi için 7.1 kapatıp oyundan hrft mi açmalıyım yoksa tam tersini mi yapmalıyım?

Valorant sitesinde yazan bir yama notu:
  • 5.1 ve 7.1 gibi çok hoparlörlü uzamsal ses formatları artık tamamen destekleniyor. Stereo sesler bu değişimden etkilenmedi.

H2002p için 7.1 açınca aynı zamanda Xear Surround Max açmak gerekli mi?
Ekstra olarak ekolayzer ayar önerisi olan varsa o da çok güzel olur.

Valorant için en iyi ses kasma ayarları nedir? 7.1 kullanmak istiyorum ancak Valorant desteklemiyor sanırım. En yakın 7.1 deneyimi için 7.1 kapatıp oyundan hrft mi açmalıyım yoksa tam tersini mi yapmalıyım?

Valorant sitesinde yazan bir yama notu:
  • 5.1 ve 7.1 gibi çok hoparlörlü uzamsal ses formatları artık tamamen destekleniyor. Stereo sesler bu değişimden etkilenmedi.

H2002p için 7.1 açınca aynı zamanda Xear Surround Max açmak gerekli mi?
Ekstra olarak ekolayzer ayar önerisi olan varsa o da çok güzel olur.

Ses kasacaksan eğer ilk öncelikle kulaklığın yazılımını kullanma bir de 7.1i açarsan seslerde boğulma yaşarsın stereo olarak kullanmalısın. Kulaklığın ayarlarını yapıp tam performansta kullanman lazım.

Ses kasacaksan eğer ilk öncelikle kulaklığın yazılımını kullanma bir de 7.1i açarsan seslerde boğulma yaşarsın stereo olarak kullanmalısın. Kulaklığın ayarlarını yapıp tam performansta kullanman lazım.
Açıkçası eskiden farklı bir kulaklıkla CS oynarkan 7.1in faydasını çok görüyordum. 7.1 ile daha iyi ses kasıldığını düşünüyorum. Valorant özelinde böyle diyorsanız bahsettiğiniz kulaklık ayarlarını söylerseniz denemek isterim.

Açıkçası eskiden farklı bir kulaklıkla CS oynarkan 7.1'in faydasını çok görüyordum. 7.1 ile daha iyi ses kasıldığını düşünüyorum. Valorant özelinde böyle diyorsanız bahsettiğiniz kulaklık ayarlarını söylerseniz denemek isterim.

Bence duyduğunuz ses stereoydu tahminimce, bahsedeceğim ayarın sadece 1 şeye bağlı değil her şeyi etkilediğini söyleyebilirim. Oyundan tut müziğine kadar.
İlk öncelikle kulaklığı ses kartsız bir şekilde bu kısma dikkat et kasanın ön girişine takacaksın. Sonrasında Windows ses karıştırıcısı seçeneklerinden kulaklık ya da headphones yazar bazı kulaklıklarda farklıda yazabiliyor Cloud 2 kulaklık gibi bunun dışında başka bir şeyi seçme Windows'tan ses seviyesini 50'de tut oyun içi sesleride ne çok az ne de çok fazla 2side olmamalı. Yazılımındaki 7.1i kapat yazılımı sil, Windows'taki uzamsal seside kapalı tut. Bu yazdıklarımı bir dene.

Bence duyduğunuz ses stereoydu tahminimce
7.1 hep açıktı ama belki kulaklık iyi olduğu içindi bilmiyorum. Steel series arc3 kullanıyordum.

İlk öncelikle kulaklığı ses kartsız bir şekilde bu kısma dikkat et kasanın ön girişine takacaksın. Sonrasında Windows ses karıştırıcısı seçeneklerinden kulaklık ya da headphones yazar bazı kulaklıklarda farklıda yazabiliyor Cloud 2 kulaklık gibi bunun dışında başka bir şeyi seçme
Laptop kullanıyorum. Kulaklık usb girişli. Dediğiniz yerde Haporlör (2-USB Audio Device) yazıyor. Napmam gerek?

7.1 hep açıktı ama belki kulaklık iyi olduğu içindi bilmiyorum. SteelSeries Arc3 kullanıyordum.

Laptop kullanıyorum. Kulaklık USB girişli. Dediğiniz yerde hoparlör (2-USB Audio device) yazıyor. Napmam gerek?

Laptopmu 😕 laptoptada imkan var ama nasıl olur bilmiyorum. Hoparlör yazıyorsa olmaz kulaklık yazacak işte orada bir de ses kartı varsa ses kartsız tak.7.1 hiçbir zaman açık olmasın.

Kulaklık hoparlör olarak gözüküyor.

Bir konu vardı onu atayım belki işine yarar.
Bu konudaki arkadaşa daha önce yardım etmiştim ASUS ROG cetra kulak içi kulaklıkla çok güzel ses kasıyordu son yazılarımızı oku o sürücüsünü güncelleyince eklenmiş kulaklık ama her şeyde mümkün olmayabilir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı