H2002p vs H2002D

Artens

Decapat
Daha fazla  
Selam iki kulaklık arasında kaldım. Ama ses kartım hakkında pek bir fikrim yok.
Anakartım bu hangi kulaklığı almam daha mantıklı olur H2002D almak daha mantıklı geliyor ama ses kartım sorun çıkartır mı şimdiden teşekkürler.

Aralarındaki fark galiba birinin USB birinin jack girişli olmasıydı. USB gerçekten büyük rahatlık kulaklıklarda.

Aralarındaki fark galiba birinin USB birinin jack girişli olmasıydı. USB gerçekten büyük rahatlık kulaklıklarda.

Ne tür artıları var acaba bilmediğim için soruyorumda tüm kulaklıklarım jack girişliydi.
Bir de ses kartım kötümü H2002D alsam sorun olur mu?

Ses kartınız yeterli. H2002p de farklı olarak:
  • USB girişli olması
  • RGB'sinin olması
Özellikleri farklı. Ben tercihimi USB girişli olması nedeniyle H2002p den yapardım. Fiyatları neredeyse aynı olmuş zaten.

Ses kartınız yeterli. H2002p de farklı olarak:
  • USB girişli olması.
  • RGB'sinin olması.
Özellikleri farklı. Ben tercihimi USB girişli olması nedeniyle H2002pden yapardım. Fiyatları neredeyse aynı olmuş zaten.

50₺ fark vardı RGB manyağı değilim USB olması neleri etkiler acaba?

Daha rahat oluyor ve şuana kadar kullandığım jak girişlere kıyasla USB'lerin daha uzun dayandığını gördüm. Birde mikrofon için ayırıcı kullanmaya gerek kalmıyor. Ama dikkatli bir kullanıcıysanız tabi jak girişi de sizi memnun eder.

Ben şu an jack girişli kullanıyorum cızırtı yapıyor kabloyla biraz oynayınca düzeliyor.

Teşekkür ederim USB'li modeli alacağım :)

Daha rahat oluyor ve şu ana kadar kullandığım jak girişlere kıyasla USB'lerin daha uzun dayandığını gördüm. Bir de mikrofon için ayırıcı kullanmaya gerek kalmıyor. Ama dikkatli bir kullanıcıysanız tabii jak girişi de sizi memnun eder.

USB daha sağlıklı olur benim için teşekkür ederim yardım ettiğiniz için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı