H2016D kulaklık mikrofonu ses almıyor veya çalışmıyor

FakeNetflixX

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugün teslim aldığım H2016D kulaklığı alıp oyuna girdiğimde, takımda kimse olmadığından sesine tam olarak bakmamıştım sonrasında maçta konuşacakken böyle bir sorun olduğunu fark ettim. Saatlerdir çözüm aradım ancak bulamadım. Birisi yardım edebilir mi?

Arkadaşlar, bugün teslim aldığım H2016D kulaklığı alıp oyuna girdiğimde, takımda kimse olmadığından sesine tam olarak bakmamıştım sonrasında maçta konuşacakken böyle bir sorun olduğunu fark ettim. Saatlerdir çözüm aradım ancak bulamadım. Birisi yardım edebilir mi?
İade edebilirsiniz. Kendisinin kronik sorunu sanırım. Çoğu kişi yaşıyor bunu. Bende de aynı kulaklık var, tavsiyem değil. İade edip Galax Sonar 02 alabilirsiniz.

Bir çözümü yok anlaşılan mecburen iade etmek zorundayım.
Çözümü olabilir, ben yalnızca yaşadığımı ve tavsiyemi söyledim. İade edebilirsiniz. Bence daha iyi bir tercih olur ama değişim de talep edebilirsiniz.

Çözümü olabilir, ben yalnızca yaşadığımı ve tavsiyemi söyledim. İade edebilirsiniz. Bence daha iyi bir tercih olur ama değişim de talep edebilirsiniz.

Tamamdır ben biraz daha bakıp, olurda çözüm yöntemi bulursam buraya yazarım.

Tamamdır ben biraz daha bakıp, olurda çözüm yöntemi bulursam buraya yazarım.

1 aydır kulaklığı kullanıyorum jack ile ilgili saçma bir sorunmuş jack çıkarıp taktığımda düzeldi arada hala yapsada çıkarıp takınca 1-2 hafta sorun çıkarmıyor bilginize.

Yeni konular

Geri
Yukarı