Gamepower Mihawk mikrofonu ses almıyor

Revntron

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar, bende Gamepower Mihawk isimli kulaklık var. İlk aldığım zamanlar sesim iyi gidiyordu fakat sonradan 5 ay boyunca hiç kullanmadım ve ses kaydı almak istedim nasıl geliyor sesim diye. Test ettim Discord'da zaten sesim berbat sorun arkadan çok gürültü bir ses geliyor sesim çok az gidiyor %100'e alınca attığım ses kaydındaki gibi birazcık geliyor %90'ın altında ses direkt kesiliyor. Sorun nedir sizce? Garantiye göndermeyi düşünüyorum ama garanti şirketide oksid bilişim orada da çokça şikayet var 2 kez ürünü tamir etmeden gönderiyorlar kargo ücreti ödetiyorlar falan falan dendi bende kendim çözmek istiyorum yaklaşık 10 gündür bununla uğraşıyorum. Neden böyle oluyor anlamadım bir de kasada şöyle sıkıntı var. Öndeki 2 fanım dönmüyor tozdan olabilir belki kablolarla oynamadım bilmiyorum videoları izliyorum ancak orada Realtek driver diyorlar. Benimki kulaklık+mikrofon o normal jak girişine sokarsam oluyor. Sıkıntı nedir sizce bundan önce de açmıştım konuyu kimse yazmamıştı yardımcı olursanız sevinirim. (Ses önceden daha kötüydü biraz daha geliyor)

Mikrofon test kaydı.

Dosya Ekleri

• fsgbdfgbbv.png
    fsgbdfgbbv.png
    41,4 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı