H310M PRO-VDH Plus BIOS girmiyor

Tahah

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarı toplayalı 3 ay kadar oldu. İlk toplamasını Windows'unu ben yapmadım aldığım günden beridir de ben biosa giremiyorum. Live BIOS, Fast BIOS, Windows'tan BIOS denedim olmadı normal şartlarda girmeye çalışırsam monitöre görüntü gelmiyor. Her türlü öneriye açığım, yardımcı olur musunuz?

H310M PRO-VDH Plus.
i39100F işlemci.
Logline 8 GB DDR4 2400MHz CL 17 RAM.
MSI RX570 4 GB Gaming X ekran kartı.

Hocam anladığım kadarıyla BIOS'a giremiyor değil BIOS'a girdiğiniz halde görüntü alamıyorsunuz.
Şunu deneyin:
1. öncelikle arkadaşın önerdiği gibi Windows'tan BIOS'a geçme rehber videosundaki adımları uygulayın.
2. BIOS'a geçtiğinizde görüntü alamayacaksınız ama fanlarınız dönüyor olacak. Burada sırasıyla F9, Y, enter, F10, Y, enter yapın. Eğer kısayollar doğruysa BIOS'unuz varsayılan değerlere dönecektir.
Not: Elinizdeki MSI anakart için varsayılan ayarlara dönüş tuşu F9 olmayabilir. Ayrıca ekran kartı ve monitör arasında herhangi bir dönüştürücü kullanıyor musunuz?

Hayır HDMI ile ekran kartına bağlıyım.

Hayır HDMI ile ekran kartına bağlıyım.
Buradaki rehberi deneyebilirsiniz. Bu arada gördüğüm kadarıyla MSI bir arşiv dosyası veriyor ve BIOS altından güncelleme yapmamızı bekliyor. Yalnız Live Update diye bir yazılımları varmış. Bu sizin model için işe yarar mı bilemiyorum. Aşağıya sayfasını bırakıyorum. Buradan indirerek BIOS'u Windows altından güncellemeyi deneyin.
Ayrıca aşağıya Windows altından BIOS güncellemeyle alakalı bir konunun bağlantısını bırakıyorum.
Kolay gelsin.

Geri
Yukarı